Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFAME MMASpięcie Alana Kwiecińskiego z “Wampirem” za kulisami konferencji przed FAME 18 [WIDEO]

Spięcie Alana Kwiecińskiego z “Wampirem” za kulisami konferencji przed FAME 18 [WIDEO]

Kibice, którzy śledzą wydarzenia związane ze środowiskiem freak fight mogli oglądać spięcie Alana Kwiecińskiego z Michałem “Wampirem” Pasternakiem za kulisami po konferencji prasowej przed FAME 18, która odbyła się w środę.

Spięcie Alana Kwiecińskiego z

Alanik i Wampir wystąpią na tej gali, choć każdy z nich ma innego rywala. Kwieciński skrzyżuje rękawice z zawodnikiem GROMDY – Tomaszem Zadymą Gromadzkim, a Michał Pasternak zmierzy się z Piotrem Szeligą.

Jednak i między Alanem a Wampirem jest nieco złej krwi.

Spięcie Alana Kwiecińskiego z “Wampirem” za kulisami konferencji przed FAME 18

A ją obejrzeliśmy między innymi dzięki materiałowi portalu MMA.PL, który uwiecznił spięcie za kulisami po konferencji prasowej przed FAME 18 między Alanikiem a Pasternakiem.

Na materiale widać, jak Wampir zarzuca Kwiecińskiemu używanie słów, co do których może nie mieć wiedzy na temat ich znaczenia:

“Słuchaj, kieruj personalnie. Ja wiem lepiej co znaczą słowa niż ty. Wiem co to znaczy “ciągnij się”, wiem co to znaczy “pruje się” – słyszymy w materiale MMA.PL

Całość możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem! Widzieliście?

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Denis Załęcki już po operacji więzadeł! W jej trakcie okazało się, że ma uszkodzone coś jeszcze! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce – Denis Załęcki jest już po operacji więzadeł krzyżowych w kolanie. Torunianin podzielił się ważną wiadomością w mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis