MMA PLNajnowszeBoksNate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem!

Nate Diaz wraca! Weteran UFC w boksie zmierzy się z… Jake’m Paulem!

Tak to się dzieje naprawdę! O takim potencjalnym pojedynku mówi się już od dłuższego czasu. Nate Diaz w formule bokserskiej zmierzy się z jednym z najbardziej popularny youtuberów na świecie – Jake’m Paulem.

Paul

37-latek w poprzednim roku stoczył swój ostatni pojedynek. Nate w tym starciu wrócił na odpowiednie tory. Diaz podczas UFC 279 w czwartej odsłonie (gilotyną) poddał Tony Fergusona. 

Diaz w 2021 roku zmierzył się z aktualnym mistrzem wagi półśredniej – Leonem Edwardsem. Brytyjczyk po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

To się dzieje!

Jak donosi Ariel Helwani już piątego sierpnia w teksańskim Dallas dojdzie do starcia Nate’a Diaza z Jake’m Paulem.

5 sierpnia upamiętnimy pogrzeb Nathaniela Diaza, odsyłając go w trumnie do Dany – napisał Paul.

Jake Paul w ostatniej walce doznał przegranej z rąk Tommy Fury’ego. Do walki doszło w Emiratach Arabskich. Fury po 8-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

Rafał Haratyk na dopingu w ostatniej walce? Jest obszernie wyjaśnienie menadżera!

Rafał Haratyk walczył na dopingu w swojej ostatniej walce na gali ARES FC 11? Polak mierzył się tam z Abdoulem Abdouragimovem w starciu o mistrzowski pas wagi średniej. Okazuje się, że wyniki badań antydopingowych “Polskiego Czołga” nie poszły po myśli.

Tańcula obawia się o Ferrariego na FAME 18: Wziął dwie walki, a ostatnio ledwo tlenu miał na jedną! Widzieliście?

Arkadiusz Tańcula to jeden z bohaterów nadchodzącej gali FAME 18, która już 20 maja odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Tam w walce o pas mistrzowski kategorii do 84 kilogramów zmierzy się z Maksymilianem “Wiewiórem” Wiewiórką. Ale nie tylko o tej walce wypowiedział się w rozmowie z kanałem FanSportu. Tańcula obawia się mocno o Ferrariego, czyli innego bohatera wspomnianej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis