MMA PLThe WarSoroko o zrzutce: Dzięki inicjatywie ludzi okazuje się, że byłem złym gościem, ale można wszystko naprawić!

Soroko o zrzutce: Dzięki inicjatywie ludzi okazuje się, że byłem złym gościem, ale można wszystko naprawić!

Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym został zapytany o zbiórkę, która powstała zaraz po jego starcie w turnieju The War. Soroko był zaskoczony, a zarazem bardzo wdzięczny wszystkim ludziom, którzy się do tego przyczynili.

Soroko
Foto: Rafał Lipiński - The War

Karateka wzbudził duże zainteresowanie po swoim starcie na The War 3. Emocjonujący wywiad, a dodatkowo duże serce do walki. W pewnym momencie Soroko stał się gwiazdą internetu i mógł liczyć na duże wsparcie fanów/kibiców. Niewykluczone, że Adam już niebawem stoczy następny pojedynek na gołe pięści i nie tylko!

Soroko o zbiórce: Całe życie walczyłem żeby mieć tam dla siebie!

Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o zbiórce jaką zorganizowali fani po jego starcie na The War.

Miło, zdziwiony byłem. Całe życie walczyłem żeby mieć tam dla siebie, co tam wyszarpałem żeby wyszarpać sobie. Dzięki takim zrzutkom w ogóle takiej inicjatywie ludzi okazuje się, że byłem złym gościem, ale można wszystko ponaprawiać. Zmieniam też myślenie co do tego świata. Już do końca świata będę chamem i bydlakiem, można to jakoś zburzyć. Można to jakoś zagłuszyć, jakąś nową… może nie osobowość, ale jakieś tam nowe wartości wpoić. Dziękuję bardzo za te wszystkie zrzutki tak przy okazji.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Soroko o swojej kryminalnej przeszłości: Przez 19 lat byłem 10 miesięcy na wolności! Co wy na to?

To był specjalny wywiad, aby wyjaśnić pojawiające się komentarze w internecie. Adam Soroko w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się o swojej kryminalnej przeszłości. Głośno zrobiło się o tym po udziale karateki w turnieju na gołe pięści.

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis