MMA PLKSWPiwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Piwowarczyk chętny na starcie z doświadczonym Mysialą! Czy jest już gotowy?

Damian Piwowarczyk (5-0) to bezwzględnie młody wilk, który posiada duży potencjał. 24-latek ma już za sobą dwa pojedynki w największej organizacji w naszym kraju. Piwowarczyk w programie ”Oktagon Live” został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Damian długo się nie zastanawiał i wyznał, że chętnie zmierzy się z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Piwowarczyk

Piwowarczyk wystąpił na ostatniej gali KSW 65 w Gliwicach, gdzie ponownie zaprezentował się z efektownej strony. Damian miał w tym pojedynku dużo momentów, aby zakończyć starcie przed czasem. Ostatecznie udało się w drugiej rundzie skraść zero z rekordu – Marca Doussisa (7-1).

Tak to wyglądało:

Piwowarczyk wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Damian Piwowarczyk (5-0) zastanawia się czy to jest odpowiedni rywal na ten etap kariery. 24-latek w programie ”Oktagon Live” na Kanale Sportowym został poproszony o wskazanie potencjalnego przeciwnika. Piwowarczyk długo się nie zastanawiał i od razu wpadł mu do głowy pomysł walki z Przemysławem Mysialą (24-11-1).

Szczerze to nie mam pojęcia. Wiem, że przede mną jest Przemysław Mysiala czy Ivan Erslan. Myślałem właśnie może o Przemysławie Mysiali, ale nie wiem czy to nie jest zbyt doświadczony zawodnik na ten etap kariery. Chociaż szczerze powiedziawszy chciałbym się z nim zmierzyć, ale domyślam się, że to będzie jakiś zawodnik spoza federacji, poza granic Polski. Znowu wprowadzony do walki ze mną.

Program możecie oglądnąć poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA! Zaskoczeni?

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę! Widzieliście?

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis