MMA PLMMASkandaliczne zachowanie zawodnika z Kirgistanu! Przeciągnął poddanie, ale nie został ukarany…

Skandaliczne zachowanie zawodnika z Kirgistanu! Przeciągnął poddanie, ale nie został ukarany…

Dziewiętnastego maja w Kirgistanie odbyła się gala Wef Selection 35. W walce wieczoru doszło do skandalicznego zachowania. Zawodnik publiczności postanowił przeciągnąć poddanie…

Podczas eventu doszło do czternastu pojedynków. Gala była poświęcona zawodnikom publiczności oraz reprezentantom Uzbekistanu.

Przesadził!

Doolotbek Narmatov dziewiętnastego maja stoczył swoją trzecią zawodową walkę. Reprezentant Kirgistanu odnotował następne zwycięstwo, ale po prostu przesadził… Narmatov postanowił przeciągnąć poddanie, jednak nie został za to ukarany, a nagrodzony pasem wagi piórkowej!

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

To nie pierwsza taka sytuacja w mieszanych sztukach walki. Daleko szukać nie trzeba… Doświadczony Rousimar Palhares (19-10-1) w swojej karierze zrobił to parę razy. Brazylijczyk za swoje skandaliczne zachowanie został zwolniony z UFC, a także ukarany w World Series of Fighting (WSOF).

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna o walce Najman-Murański: To jest waga ciężka, jeden cios i tego Pana nie ma! Też tak sądzicie?

Mirosław Dąbrowski pojawił się na czwartej edycji PunchDown. ”Misiek z Nadarzyna” został zapytany o pojedynek Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem.

Szalone starcie na FAME MMA? Bracia Pająk kontra bracia Tyburscy, obie strony wyraziły chęć!

To jest szalony pomysł, który nie pierwszy raz został poruszony. Piotr Pająk jest zainteresowany pojedynkiem 2 na 2. Mowa tu o walce braci bliźniaków Pająk kontra bracia bliźniacy Tyburscy. Mamy też odpowiedź drugiej strony!