MMA PLPasternakSimon Henriksen z przesłaniem do Pasternaka przed WOTORE 4: Nawet mnie nie dotkniesz!

Simon Henriksen z przesłaniem do Pasternaka przed WOTORE 4: Nawet mnie nie dotkniesz!

Pewności siebie nie można mu odmówić! Simon Henriksen nie zamierza zjawić się w Polsce tylko po wypłatę, a odnotować ważne zwycięstwo. Duńczyk zapowiada, że w piątek Michał Pasternak nawet go nie dotknie. Ich starcie będzie walką wieczoru WOTORE 5, a w stawce pas mistrzowski.

Henriksen

“Savage” pochodzący z Danii zawodnik Buddha Fight Academy. Trenuje tylko od 5 lat, a w swojej karierze stoczył już 20 walk. Jest niekwestionowaną gwiazdą federacji King Of The Streets, gdzie może się pochwalić najszybszym nokautem i serią 5 zwycięstw. Jego styl bazowy to Muay Thai, ale preferuje walki na gołe pięści.

Henriksen: Nawet mnie nie dotkniesz, nic mi nie zrobisz!

Simon Henriksen już w tym momencie jest gotowy na bój z Michałem Pasternakiem. Duńczyk ma przesłanie do naszego reprezentanta przed ich piątkowym pojedynkiem.

Tydzień walki, kocham swoje życie. To w ku**ę ważne, stary. Świetny zawodnik, to będzie j**ana uliczna walka. Wziąłem się znikąd i wywalczyłem sobie drogę na szczyt. Z samego kurwa dołu. Nie mogę usiedzieć, wciąż stoję z uśmiechem na twarzy. Wciąż kocham to co robię i jestem gotowy, gotowy w ch*j. Mam mental, z którym nie możesz się równać. Nic nie zrobisz. Nawet mnie nie dotkniesz, nic mi nie zrobisz. Idę prosto przed siebie, jak dzikie zwierzę z instynktem pierwotnym.

WOTORE 4 PPV

Zobacz także:

Gdzie będzie walczyć Kayla Harrison? Dziennikarz Ariel Helwani zdradził kierunek!

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki zastanawia się gdzie teraz będzie walczyć Kayla Harrison. Była medalistka olimpijska w judo oraz dwukrotna zwyciężczyni turnieju organizacji PFL jest obecnie wolną zawodniczką.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie! Widzieliście?

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis