MMA PLKSWPatryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie!

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem, “Chorwacki Robocop”: Dobrze ku***a, zajeb**cie!

Jeden z czołowych zawodników kategorii piórkowej w Polsce i medialny lew organizacji KSW Patryk Kaczmarczyk przez ostatnie dni trenuje w klubie UFD Gym w Dusseldorfie. Tam pomaga mu m.in. mistrz wagi półśredniej i średniej KSW – Roberto Soldic.

Patryk Kaczmarczyk

Z wyprawy Kaczmarczyka pojawił się w sieci zabawny film, w którym “Chorwacki Robocop” komentuje atmosferę panującą w UFC Gym.

Patryk Kaczmarczyk trenuje w UFD Gym z Roberto Soldicem

Kaczmarczyk najpierw przyznał, że w UFD Gym został przyjęty bardzo dobrze i na pewno czasu spędzonego w tym klubie nie zamierza zmarnować:

“Wczoraj zapasy w parze z Eskijevem dziś stójka w parze z Roberto. Żaden klub na wyjeździe nigdy nie przyjął mnie tak wspaniale jak UFD.”

Potem Kaczmarczyk zamieścił krótkie wideo, w którym słychać mówiącego po polski “Chorwackiego Robocopa”. SOldic pojechał klasyczną polszczyzną, którą w pierwszej kolejności opanowują obcokrajowcy:

Patryk Kaczmarczyk przygotowuje się do kolejnego występu w klatce KSW. 23-latek będzie starał się odbić od ostatniej porażki, jaką w walce największych prospektów KSW zafundował mu Robert Ruchała.

Zobacz także:

Fatalne warunki życia byłego pięściarza! Możemy pomóc!

Zygmunt Kłos to były zawodnik sportów walki, który w czasie swojej kariery reprezentował barwy Stali Rzeszów. Klub ten, w tamtym okresie bił się o mistrzostwo Polski. Aktualnie pan Zygmunt żyje w skrajnej biedzie, a zamieszkuje on gminę Świlcza.

Gwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Nadchodzi Piotr Szeliga 2.0? Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night postanowił wprowadzić zmiany w porównaniu do swojej ostatniej walki. Za jego treningi odpowiada teraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

KSW: Phil De Fries uważa, że Tomasz Narkun zasłużył na natychmiastowy rewanż!

Tomasz Narkun (18-5) podtrzymuje swoje słowa tuż po walce. ”Żyrafa” liczy na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). Pomysł takiego zestawienia chwali mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries (20-6). Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie pokonał Narkuna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis