MMA PLNajnowszeSilesian MMASilesian MMA 9 już w lutym. Hebel zawalczy o pas, Górniak wraca u siebie!

Silesian MMA 9 już w lutym. Hebel zawalczy o pas, Górniak wraca u siebie!

Już 12 lutego w hali OSiR w Bytomiu odbędzie się gala Silesian MMA 9. Organizatorzy odkryli już kilka pierwszych kart dotyczących tego wydarzenia.

Silesian MMA 9

Podczas gali czeka nas walka o pas w kategorii do 77 kg na zasadach K1 w małych rękawicach. Wystąpi w niej mistrz Krwawego Sportu Patryk Hebel, który ma za sobą już dwa występy w śląskiej organizacji. Zadebiutował na gali Silesian MMA 7, gdy efektownym kopnięciem na wątrobę na początku drugiej rundy zastopował Mariusza Radziszewskiego.

Potem na ósmej edyccji zawodnik Muaythai Fight Club Gdynia pokonał na pełnym dystansie Piotra Wołowika.

Jego przeciwnikiem w pojedynku o tytuł mistrzowski będzie natomiast Krzysztof Mariańczyk. W przeszłości występował on kilkukrotnie w organizacji Spartan Fight Z kolei rok temu na gali TFL 24 pokonał Mateusza Wójtowicza.

W Bytomiu przed lokalną publicznością okazję zaprezentować się będzie miał zawodnik z tego miasta Denis Górniak (3-1). “Flinston” ma na koncie starcia w różnych płaszczyznach – jiu jitsu, boks olimpijski czy MMA. W formule MMA wystąpi jednak po raz pierwszy od 2017 roku. W końcu po wielu latach zawodnik Fight Club Bytom będzie miał okazję zawalczyć “u siebie” i zapowiada świetne widowisko.

“Bytomianie szykujcie się na wojnę ‼️Będę godnie reprezentował Nasze miasto..”

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie silesianmma.pl oraz w mediach społecznościowych organizacji Silesian MMA.

Zobacz także:

Uznany pięściarz wyśmiał Ferrariego: Groźni, szczególnie ten w środku! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA w mediach społecznościowych poinformowała, że w poniedziałek odbędzie się program (cage specjal) promujący najbliższą 17 edycję, która trzeciego lutego odbędzie się w Krakowie. Jednym z gości będzie Amadeusz Roślik, który stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Udział ”Ferrariego” wyśmiał uznany pięściarz – Łukasz Maciec (28-5-1, 5 KO), który prz okazji wypowiedział się o walce Amadeusza z niepokonanym Kamilem Łaszczykiem.

Kolejna taka sytuacja… Iran dokonuje egzekucji mistrza karate! Widzieliście?

Dwóch mężczyzn w tym zawodnik karate został straconych za ich domniemane branie udziału w antyreżimowych protestach w listopadzie poprzedniego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis