MMA PLNajnowszeSilesian MMAKotwica i Szuli na Silesian MMA 15. Poznaliśmy pierwszych bohaterów gali w Krakowie

Kotwica i Szuli na Silesian MMA 15. Poznaliśmy pierwszych bohaterów gali w Krakowie

Już 10 maja w Hali Suche Stawy w Krakowie odbędzie się gala Silesian MMA 15. Poznaliśmy pierwszych bohaterów tego wydarzenia.

Silesian MMA 15
Foto: Silesian MMA

W formule submission fighting wystąpi Sebastian Kotwica. Reprezentant Jackson Wink i Kotwica MMA Team może pochwalić się zawodowym rekordem 12-2. Były zawodnik FEN i TFL ma na koncie wiele medali mistrzostw Polski w formułach chwytanych. Podczas Silesian MMA 15 spróbuje swoich sił właśnie w grapplingu.

Na gali w Krakowie zawalczy też Grzegorz Szulakowski. Popularni “Szuli” legitymuje się rekordem 10 zwycięstw i 5 porażek w formule MMA. Zawodnik z Namysłowa to były mistrz TFL i zawodnik KSW. Podczas swojej kariery mierzył się m.in. z Mateuszem Gamrotem czy Marianem Ziołkowskim. Ostatnio Szualakowski zaliczył też kilka występów we freakowych organizacji PRIME SHOW MMA i CLOUT MMA.

WIELKA NIEDZIELA = WIELKI NEWS! 🐰💥GRZEGORZ SZULAKOWSKI zawalczy w KRAKOWIE na gali SILESIAN MMA 15! 💪🇵🇱✅ Rekord…

Posted by Silesianmma on Sunday, March 31, 2024

Kolejny zawodnikiem, który wystąpi na Silesian MMA 15 jest… 10-letni Tyson Kwiatkowski. W ubiegłym roku wygrał on dziecięce mistrzostwa świata w brazylijskim jiu jitsu. Ma te na koncie tytuł mistrza Europy. Swoje marzenia mógł zrealizować dzięki Fundacji Silesia oraz wsparciu jakie otrzymywał na galach Walcz i Pomagaj.

TO NIE PRIMA APRILIS! ❌TYSON KWIATKOWSKI zawalczy w KRAKOWIE na gali SILESIAN MMA 15! 💪🇵🇱✅ 10 lat✅ MISTRZ ŚWIATA…

Posted by Silesianmma on Monday, April 1, 2024

Więcej informacji na temat zbliżającej się gali będzie pojawiać się w mediach społecznościowych organizacji Silesian MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis