MMA PLNajnowszeSilesian MMAGala Silesian MMA 14 już 20 kwietnia. Kto zawalczy w Bielsku Białej?

Gala Silesian MMA 14 już 20 kwietnia. Kto zawalczy w Bielsku Białej?

Już 20 kwietnia w Centrum Widok w Bielsku Białej odbędzie się gal Silesian MMA 14.

Silesian MMA 14
Foto: Silesian MMA

Bohaterem walki wieczoru będzie Patryk Chrobak (3-3, 1 N/C). “Showtime” stoczył trzy walki w Federacji KSW, ale nie udało mu się odnieść zwycięstwa w największej polskiej organizacji. Musiał uznać wyższość Pawła Polityły i Kamila Szkaradka a jego walka z Miłoszem Melchertem zostało uznane za nieodbytą po przypadkowym zderzeniu głowami. Tym razem rywalem Polaka będzie Włoch Federico Fasciano (5-1). Zawodnik z Mediolanu wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki

MAIN EVENT GALI SILESIAN MMA 14❗FEDERICO FASCIANO (🇮🇹) 🆚 (🇵🇱) PATRYK CHROBAK🥊 | MMA • 66kg✅ | W najważniejszej…

Posted by Silesianmma on Wednesday, March 27, 2024

W co-main evencie rękawice skrzyżują natomiast zawodnicy dywizji królewskiej. Bohater lokalnej publiczności Łukasz Ćwikła (4-1) zmierzy się z bardzo doświadczonym Carlosem Eduardo (20-11). Brazylijczyk ma za sobą niezwykle bogatą karierę. Występował m.in. w organizacjach Bellator czy ACA. 42-latek 16 lat miał okazje zawalczyć nawet z samym… Jonem Jonesem. Legendarny “Bones’ toczył wówczas dopiero swoją drugą zawodową walkę i pokonał “Cachorrão” przez nokaut w trzeciej rundzie.

CO-MAIN EVENT GALI SILESIAN MMA 14❗CARLOS EDUARDO (🇧🇷) 🆚 (🇵🇱) ŁUKASZ ĆWIKŁA🥊 | MMA • 120KG✅ | W drugiej…

Posted by Silesianmma on Wednesday, March 27, 2024

Podczas gali w Bielsku-Białej oprócz pojedynków w formule MMA czeka nas też starcie bokserskie w małych rękawicach. W takiej właśnie formule swoich sił spróbują Adam Lazar i Remigiusz Gros.

STÓJKOWA BATALIA NA SILESIAN MMA 14❗ADAM LAZAR (🇵🇱) 🆚 (🇵🇱) REMIGIUSZ GROS🥊 | BOKS • 85kg✅ | W kolejnym starciu…

Posted by Silesianmma on Monday, April 1, 2024

W rozpisce wydarzenia znalazł się choćby znany z poprzednich gal Silesian MMA Patrik Martinik jak i wielu innych młodych i obiecujących zawodników. Gościem specjalnym gali będzie Adrian “Ares” Błeszyński. Galę poprowadzi zaś popularny Pan Pawłowski.

Bilety dostępne TUTAJ

Dostęp do transmisji PPV będzie dostępny TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis