MMA PLNajnowszeSilesian MMASilesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO]

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO]

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Mariańczyk

Krzysztof Mariańczyk ponownie pokazał się z bardzo efektownej strony. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie. Krzysztof pokonał Patryka Radonia. Mariańczyk jeszcze nie tak dawno swoje umiejętności prezentował na gali Denisa Załęckiego – The War. Krzysztof pokazał tam duży charakter. Mariańczyk na swoim koncie ma też walki chociażby w organizacji Spartan Fight.

Skończenie sobotniej walki wieczoru zobaczycie poniżej:

Walka zakończona po dwóch kopnięciach!

W co-main evencie zobaczyliśmy starcie w kategorii open! Denis Górniak (4-1) wrócił do startów w MMA po naprawdę długiej przerwie. Górniak już po dwóch niskich kopnięciach pokonał przed czasem debiutującego Mateusza Kowalskiego.

”Flinston” w przeszłości walczył choćby z Michałem Kitą w K-1 na gali DSF KickBoxing Challenge, a swoje walki toczył w wspomnianej organizacji Spartan Fight.

Zobaczcie jak Górniak w sobotę zastopował rywala:

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis