MMA PLArchiwumClout MMASędzia Michalak kwestionuje decyzję Clout MMA w sprawie protestu Najmana. Mocne słowa w kierunku komisji!

Sędzia Michalak kwestionuje decyzję Clout MMA w sprawie protestu Najmana. Mocne słowa w kierunku komisji!

Sędzia Piotr Michalak kwestionuje decyzję Clout MMA w sprawie protestu Marcina Najmana, który ten złożył po werdykcie w jego walce z Adrianem Ciosem na gali Clout MMA 2.

Sędzia Michalak kwestionuje decyzję Clout MMA

Przypominamy, że gala Clout MMA 2 odbyła się w sobotę 28 października. Na tej gali “Cesarz polskich freak fightów” stoczył dwie walki. Najpierw przegrał decyzją sędziów z Piotrem “Lizakiem” Lizakowskim, a potem wszedł do klatki ze swoim medialnym wrogiem – Adrianem Ciosem.

Starcie z Ciosem, Najman przegrał przez dyskwalifikację za nielegalnie zadawane ciosy w tył głowy. “El Testosteron” uderzał pięścią w głowę rywala będąc na plecach.

Po decyzji sędziowskiej, Najman złożył protest, oczekując przeanalizowania zakończenia walki z jego udziałem.

Protest ten jednak odrzucono:

Sędzia Michalak kwestionuje decyzję Clout MMA w sprawie protestu Najmana

Teraz decyzję komisji sędziowskiej dotyczącej sprawy Najmana, a składającej się z sędziów: Piotra Jarosza, Cezarego Wojciechowskiego i Bartłomieja Czajki, skomentował inny arbiter klatkowy – Piotr Michalak.

Ten sędzia ma już zupełnie inną optykę na wydarzenia w walce Najmana z Ciosem:

“Freak czy zawodowiec….podstawowe zasady walki są takie same. Ciosy Najmana były blisko “tyłu głowy” ale nie w tył głowy. Decyzja niezrozumiała tym bardziej DQ. Każdy może się pomylić. Jednak wyjść z twarzą można było zmieniając werdykt chociaż na NC. Szkoda. Szansa przepadła.”

Na dodatek, Piotr Michalak przedstawił swój punkt widzenia na rzekome “udawanie” kontuzji przez Adriana Ciosa:

“Przez chwilę myślałem że niemożliwe ale wyprowadziło mnie z błędu jego zamroczenie , które rosło wprost proporcjonalnie do upływu czasu jaki miał na dojście do siebie, po to, żeby zamroczenie przeszło.”

A Wy jak uważacie – jaki werdykt powinien zapaść w walce Marcina Najmana z Adrianem Ciosem na minionej gali Clout MMA 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis