MMA PLNajnowszeClout MMANajman złożył protest po walce z Ciosem na Claut MMA 2! Jest odpowiedź organizacji!

Najman złożył protest po walce z Ciosem na Claut MMA 2! Jest odpowiedź organizacji!

Marcin Najman zrobił tak, jak zapowiadał, czyli złożył protest po walce z Adrianem Ciosem, do której doszło na gali Clout MMA 2 w Płocku. “Cesarz polskich freak fightów” przegrał starcie z zawodnikiem, z którym jest medialnie skonfliktowany, ale z werdyktem się nie zgadzał.

Najman złożył protest po walce z Ciosem

Wspomniana walka zakończyła się zwycięstwem Ciosa przez dyskwalifikację Najmana. Wszystko przez ciosy, jakie “El Testosteron” zadawał będąc na ziemi. Najman decydował się na zadawanie uderzeń w tył głowy rywala, przez co ten nie mógł – choć pojawiają się głosy, że nie chciał – kontynuować walki dalej.

Ostatecznie Adrian Cios opuścił klatkę na noszach i przy dźwiękach doskonale znanej kibicom piosenki:

Najman złożył protest po walce z Ciosem na Claut MMA 2! Jest odpowiedź organizacji!

Najmana ogłoszono zatem przegranym walki z Adrianem Ciosem i zawodnikiem, którego zdyskwalifikowano w tym pojedynku.

“Cesarz” z taką decyzją sędziów się nie zgadzał, dlatego złożył odpowiedni protest. Teraz otrzymaliśmy odpowiedź organizacji na jego pismo.

Otóż, Clout MMA poprzez komisję sędziowską w składzie: Piotr Jarosz, Cezary Wojciechowski i Bartłomiej Czajka, odrzuciło protest składany przez Marcina Najmana.

Całe wyjaśnienie sprawy poniżej:

Tym samym Marcin Najman na jednej gali przegrał… dwa razy. Najpierw poległ w starciu z Piotrem “Lizakiem” Lizakowskim, z którym przegrał decyzją sędziów, a później przegrał z Adrianem Ciosem. Przegrał, choć w swoim mniemaniu wygrał.

A Wy jaką decyzję podjęlibyście w walce Najmana z Ciosem? Zgadzacie się z opiniami sędziów przedstawionymi w odpowiedzi Clout MMA na protest “El Testosterona”?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis