MMA PLUFCSean O’Malley wraca! Wystąpi na UFC 269, rywal zaskakujący!

Sean O’Malley wraca! Wystąpi na UFC 269, rywal zaskakujący!

No to mamy kolejną walkę typowanego na przeszłego mistrza wagi koguciej UFC Seana O’Malley’a. O tym, czy zawodnik ten jest przehajpowany to finalnie zdecyduje oktagon, ale trzeba przyznać, że walki Amerykanina o kolorowych włosach śledzi bardzo duża ilość fanów sportów walki na całym świecie.

Teraz dostaliśmy informację o jego kolejnym pojedynku, który szykowany jest na galę UFC 269 w grudniu tego roku.

Sean O’Malley wraca! Wystąpi na UFC 269, rywal zaskakujący!

Wiadomość o następnej walce O’Malleya podał dziennikarz ESPN – Brett Okamoto informując, że amerykański gigant chce go zestawić z Raulianem Paivą na gali UFC 269:

Sean O’Malley w UFC stoczył siedem walk notując rekord 6-1. Ostatni raz w oktagonie zameldował się w lipcu tego roku, kiedy to na UFC 264 znokautował w trzeciej rundzie Krisa Moutinho.

Jego najbliższy rywal – Raulian Paiva to 25-letni Brazylijczyk, który zaliczył falstart w walkach w oktagonie witając się z amerykańskim gigantem dwoma porażkami. Potem jednak się przełamał i obecnie ma serię trzech wiktorii z rzędu.

Zobacz także:

Kołecki o dużej walce w KSW: Gdybym miał propozycje walki z Narkunem…! Co wy na to?

Rozpędzony kolejnymi zwycięstwami pod banderą KSW – Szymon Kołecki, coraz bardziej aspiruje do walki o pas kategorii półciężkiej. Czy przyszedł już czas na walkę Kołecki vs. Narkun?

Borys Mańkowski o UFC: Za rok spełnię swoje wszystkie cele finansowe i wtedy… Miałby szanse zaskoczyć?

Borys Mańkowski (22-8-1) zapewnia, że w przyszłym roku chciałby spełnić wyznaczone cele i następnie spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie.

Don Kasjo uważa, że w MMA pokonałby Joshuę, Usyka i Wildera: Krótka piłka by z nimi była!

Kasjusz Życiński nie przestaje zaskakiwać. ”Don Kasjo” odpowiadał na kolejne pytania na insta stories. Jeden z fanów zapytał gwiazdy FAME MMA czy pokonałby aktualnych mistrzów świata. Kasjusz zapewnia, że Oleksandr Usyk, Deontay Wilder oraz Anthony Joshua nie mieliby z nim szans w formule… MMA!