MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski o UFC: Za rok spełnię swoje wszystkie cele finansowe i wtedy…

Borys Mańkowski o UFC: Za rok spełnię swoje wszystkie cele finansowe i wtedy…

Borys Mańkowski (22-8-1) zapewnia, że w przyszłym roku chciałby spełnić wyznaczone cele i następnie spróbować swoich sił w największej organizacji na świecie.

”Tasmański Diabeł” najbliższy pojedynek stoczy drugiego października. Będzie to walka wieczoru FAME MMA 11 w Gliwicach. Mańkowski stanie przed szansą rewanżu z Normanem Parke. Będzie to walka na zasadach cage boxu. Zawodnicy zawalczą ze sobą 15 minut bez przerwy – w rękawicach do MMA.

Mańkowski aktualnie jest na fali trzech zwycięstw z rzędu. W poprzednim roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał Artura ”Kornika” Sowińskiego oraz Marcina ”Polish Zombie” Wrzoska.

Mańkowski: I w tym momencie nie patrząc na siano!

Borys Mańkowski (22-8-1) zdradził, że chciałby w przyszłym roku spełnić wyznaczone cele, aby następnie spróbować swoich sił w UFC.

Mam taką myśl, że osiągnę swoje cele, które mam w głowie i o których głośno nie będę mówił. Uda mi się to zrobić w przyszłym roku i w tym momencie nie patrząc na siano, na takie pewne siano idę do UFC. UFC daje Ci to, że idziesz na przykład dostajesz 100 tysięcy, ale po roku możesz zarabiać milion. Dlatego mówię tak, że za rok spełnię wszystkie swoje cele finansowe wtedy to nie będzie znaczyło tak dużo i wtedy jakby się pojawiło to chcę się spełnić sportowo i chciałbym tam jeździć z ”Gamerem”, żebyśmy sie wszędzie wbijali, a nasze nazwiska były wszędzie. To byłoby super.

Cały face to face poniżej:

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

Norman Parke o Gamrocie: Według mnie w przeciągu roku może walczyć o pas UFC! Zaskoczeni?

Norman Parke (28-7-1) mimo wcześniejszego konfliktu potrafi docenić swojego odwiecznego przeciwnika. ”Stormin” ponownie w pochlebnych słowach wypowiedział się o Mateuszu Gamrocie (19-1). Irlandczyk uważa, że ”Gamer” w przeciągu roku może zawalczyć o pas UFC.

Alan Kwieciński o walce z Cezarym Oleksiejczukiem: Lubi atencję przede wszystkim! Czekacie?

O Alanie Kwiecińskim w ostatnim czasie jest głośno. Nie brakuje pomysłów na potencjalne zestawienia. ”Alanik” został tym razem zapytany o pojedynek z Cezarym Oleksiejczukiem (7-2). Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że jest gotowy i chętny, aby doszło do takiego starcia w przyszłym roku.