MMA PLKSWSalahdine Parnasse przed KSW 76: Ja walczę o tytuł tymczasowy, więc nie będę prawdziwym mistrzem

Salahdine Parnasse przed KSW 76: Ja walczę o tytuł tymczasowy, więc nie będę prawdziwym mistrzem

Salahdine Parnasse przed galą KSW 76 jest przekonany o swoim zbliżającym się kolejnym zwycięstwie i ma już plany na dalszą przyszłość. Przypominamy, że Francuz zmierzy się w najbliższą sobotę z Sebastianem Rajewskim na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim w pojedynku, którego stawką będzie tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej.

Salahdine Parnasse przed KSW 76

Rajewski do tego starcia wszedł w miejsce kontuzjowanego Mariana Ziółkowskiego, który pierwotnie był zestawiany z Francuzem. Parnasse z kolei ma nadzieję na zdobycie drugiego – po posiadanym już pasie wagi piórkowej – tytułu mistrzowskiego KSW.

Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Salahdine Parnasse przed KSW 76: Ja walczę o tytuł tymczasowy, więc nie będę prawdziwym mistrzem

Francuz nie ukrywa, że ma już w głowie plan, by w najbliższej przyszłości, ale po pokonaniu już Sebastiana Rajewskiego, zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim:

“Sebastian jest dobrym stójkowiczem, więc myślę, że możemy dać wspaniałe show. Wygram ten pojedynek, a potem muszę zawalczyć przeciwko Marianowi. To Marian ma pas, a ja walczę o tytuł tymczasowy, więc nie będę prawdziwym mistrzem wagi lekkiej. Prawdziwym mistrzem jest Marian. Ostatecznie będę musiał się z nim zmierzyć, ale to tylko kwestia czasu.” – mówi na oficjalnej stronie Federacji KSW.

A Wy jak myślicie – czy Francuz gładko pokona Sebastiana Rajewskiego?

Zobacz także:

Denis Załęcki po sytuacji z Szeligą: Obdukcja? Kolega chyba zapomniał czego ulica zabrania!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis