MMA PLNajnowszeFAME MMABomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO]

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO]

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Bomba

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich zestawienia. O takim potencjalnym starciu mówi się już od jakiegoś czasu.

Bomba swój debiut w High League odnotował na 3 edycji w Ergo Arenie. Paweł kompletnie zaskoczył swoim planem na walkę. Od początku ruszył z szarżą ciosów na cięższego przeciwnika. To nie mogło zakończyć się dobrze… Walka ostatecznie skończyła się po niecałej minucie. ”Tarzan” mógł cieszyć się z efektownego zwycięstwa. Drugi pojedynek miał miejsce na High League 4, gdzie miał do wyjaśnienia konflikt z Amadeuszem Roślikiem. ”Ferrari” już w pierwszej rundzie znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem.

Awantura!

Taka też pojawiła się za kulisami FAME MMA 16. Dawid Ambroziak starł się z Pawłem Bombą. Doszło do wymiany uderzeń. Ochrona szybko zareagowała. Tym samym Bomba i Ambroziak musieli opuścić wydarzenie.

Cała sytuacja poniżej:

Dawid Ambroziak ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Ambro” przed czasem odprawił Adriana Ciosa oraz dużo cięższego ”Hecmana”.

Zobacz także:

Dawid Ambroziak ostatnie pojedynki toczył w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Ambro” przed czasem odprawił Adriana Ciosa oraz dużo cięższego ”Hecmana”.

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Najman komentuje przegraną Murańskiego: Koledzy z Legii cudzoziemskiej czekają! Widzieliście?

Są pierwsze słowa Marcina Najmana po trzeciej przegranej Jacka Murańskiego. ”El Testosteron” nie był zaskoczony wynikiem. Niewykluczone, że w końcu dojdzie do starcia Najmana z Murańskim – o czym mówi się już bardzo długo. Tu jest prawdziwy konflikt do wyjaśnienia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis