MMA PLHighleagueSą nagrania z narożnika! Jacek Murański był pełen wielkich emocji: On ma ochraniacz?! [WIDEO]

Są nagrania z narożnika! Jacek Murański był pełen wielkich emocji: On ma ochraniacz?! [WIDEO]

Na kanale High League pojawiło się nagranie za kulis piątej edycji w Łodzi. W materiale możemy zobaczyć reakcje narożnika Mateusza Murańskiego na pojedynek z Pawłem Bombą. Jacek Murański był pełen wielkich emocji oglądając z bliska walkę syna.

Murański

Murański miał do wyjaśnienia mocną spinę z Pawłem Bombą. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu. Ich pierwsza walka odbyła się w formule K-1 i dostarczyła dużo emocji. Murański przegrał w trzeciej odsłonie przez dyskwalifikacje (kolejne obalenie – co jest oczywiście niedozwolone). Warto zaznaczyć, że Bomba w tej walce zaprezentował się z świetnej strony.

W main evencie Paweł Tyburski w drugiej odsłonie zastopował rapera Alberto Simao.

Wielkie emocje!

Takie możemy dostrzec na materiale High League. Jacek Murański pojawił się w narożniku syna.

Przypomnijmy, że na gali w Łodzi ogłoszono również walkę Murański-Najman. Dojdzie do niej na High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Walka odbędzie się na szalony zasadach boksu birmańskiego – będą dozwolone soccer kicki, łokcie oraz uderzenia głową.

Wspomniana sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Marzący o swojej drugiej wygranej w MMA – Daro Lew najprawdopodobniej zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala. Piszemy najprawdopodobniej, bo sam Lew zaznacza, że oficjalnie kontrakty na tę walkę jeszcze nie zostały podpisane.

KSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

Podczas dzisiejszej konferencji XTB KSW 77 nie brakowało tematu freak fightów. Adam Soldaev postanowił zapytać włodarzy największej organizacji w naszym kraju czy biorą pod uwagę podpisanie kontraktu z freak fighterem. Jeden z zawodników obecnych na konferencji postanowił mocno zareagować. Mowa o młodym prospekcie, który w sobotę stoczy drugi pojedynek w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis