MMA PLNajnowszeHighleagueDaro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala? “W Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem”

Marzący o swojej drugiej wygranej w MMA – Daro Lew najprawdopodobniej zdradził nazwisko swojego kolejnego rywala. Piszemy najprawdopodobniej, bo sam Lew zaznacza, że oficjalnie kontrakty na tę walkę jeszcze nie zostały podpisane.

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala

Dariusz Kaźmierczuk był prowadzącym Hejt Room podczas ostatniej gali High League 5, która odbyła się w Atlas Arenie w Łodzi. To właśnie na tej gali najprawdopodobniej walczył jego kolejny przeciwnik.

Daro Lew zdradził swojego kolejnego rywala?

Daro Lew w mediach społecznościowych sugeruje, że jego kolejnym rywalem będzie Andrzej “Andrew” Gazda, który na gali HL5 pokonał decyzją sędziów faworyzowanego tancerza tiktokowego Przemysława “Sequento” Skulskiego.

To właśnie Andrew, nazywany przez Lwa “Czarnym Baranem” ma być przeciwnikiem prawie pięćdziesięcioletniego wojownika z krwi i kości:

“Andrew Gazda Czarny Baran z rogami zaczepił mnie na rundkach to fakt. w Hejt Roomie zaklepał walkę z Lwem ,także jeszcze do niego nic nie dochodzi ,ale już powoli jest w Strachu Łaaa”

Szerzej o tym potencjalnym zestawieniu Daro Lew opowiedział w filmie, który opublikował na swoim youtubie, chociaż znając medialność Daro Lwa i jego profesjonalizm w dotarciu do fanów, już doskonale o tym wiecie:

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis