MMA PLNajnowszeKSWKSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

KSW zatrudni freak fightera? Mocna reakcja zawodnika: Jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk!

Podczas dzisiejszej konferencji XTB KSW 77 nie brakowało tematu freak fightów. Adam Soldaev postanowił zapytać włodarzy największej organizacji w naszym kraju czy biorą pod uwagę podpisanie kontraktu z freak fighterem. Jeden z zawodników obecnych na konferencji postanowił mocno zareagować. Mowa o młodym prospekcie, który w sobotę stoczy drugi pojedynek w KSW.

Shamad

Shamad Erzanukaev (1-0) w Gliwicach skrzyżuje rękawice z Carlem McNally (2-0).

W main evencie zobaczymy wyczekiwane starcie legend pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Mamedem Khalidovem. W karcie walk pojawią się również dwie walki o tytuły mistrzowskie.

Mocna reakcja zawodnika!

Pojawiło się pytanie czy freak fighter ma szansę podpisać kontrakt z organizacją KSW. W tej sytuacji zawodnik pro sportowej organizacji Shamad Erzanukaev postanowił mocno zareagować.

Shamad Erzanukaev: Uważam, że jeśli zatrudnicie kogoś z freak fightów, który słynie powiedzmy ze złych czynów/złych przekazów, to uważam – że to co budowaliście przez 18 lat – zatrudniając go stracicie. I tyle, albo jesteśmy marką, albo idziemy w cyrk.

Martin Lewandowski: Brawo, brawo.

Maciej Kawulski: Co tu się w ogóle dzieje, co tu się dzieje! (śmiech).

Shamad Erzanukaev: Jestem tu po to, żeby sport przebił freaki.

Martin Lewandowski: W naszym odczuciu jeżeli freak przestanie być freakiem bardzo chętnie podpiszemy kontrakt

Maciej Kawulski: Niech będzie freakiem, ale niech trenuje, niech reprezentuje jakiś poziom sportowy. Dla mnie jeżeli Mamed zacząłby uprawiać trash talk, to nadal będzie zawodnikiem. Być może stanie się też freakiem, ale będzie nadal zawodnikiem. Tu chodzi oto, żeby reprezentować pewien poziom sportowy. Żeby jakiekolwiek miało znaczenie, to co się dzieje po konferencji. Jak widzicie ta granica się przesuwa, to znaczy coraz większe oglądalności mają konferencje – coraz mniej ciekawe są gale. Dlaczego? Dlatego, że nie dzieje się już nic na tych galach nowego. Wszystko co najbardziej interesuje dzieje się na konferencjach. I teraz przesuwanie tego suwaka dalej w tą stronę za chwilę skończy się na tym, że to będzie seria konferencji.

Cała wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Mamed i Pudzian zarobią krocie za walkę na XTB KSW 77! Podano oszałamiającą kwotę! Widzieliście?

Mamed Khalidov i Mariusz “Pudzian” Pudzianowski zmierzą się w starciu legend na gali XTB KSW 77, która w najbliższą sobotę 17 grudnia odbędzie się w Arenie Gliwice. Teraz dowiadujemy się, że za najbardziej medialną walkę KSW w tym roku, obaj bohaterowie zarobią krocie!

High League 5: Mateusz Murański w szpitalu! Mamy skierowanie lekarskie! Co wy na to?

W sobotę w Łodzi odbyła się gala High League 5. W swoje urodziny w kolejnej freakowej organizacji debiutował Mateusz Murański. Jak się okazuje ”Muran” doznał poważnej kontuzji podczas pojedynku z Pawłem Bombą. Aktualnie Mateusz przebywa w szpitalu. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis