MMA PLGenesisRywal Różala ogłoszony! Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści z legendą MMA!

Rywal Różala ogłoszony! Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści z legendą MMA!

Foto: Facebook/ Maciej Kawulski

Rywal Marcina “Różala” Różalskiego w walce na gołe pięści ogłoszony! Były mistrz wagi ciężkiej KSW swoją najbliższą walkę stoczy w nowej organizacji Macieja Kawulskiego – Genesis.

Pierwsza gala Genesis odbędzie się 23 października. Data gali wraz z walką wieczoru została już oficjalnie ogłoszona.

Rywal Różala ogłoszony! Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści z legendą MMA!

Jak w mediach społecznościowych ogłosił właśnie Maciej Kawulski, Różal zmierzy się z Joshem Barnettem!

Zdjęcie

Josh Barnett to żywa legenda sportów walki. W przeszłości był mistrzem wagi ciężkiej UFC. Dla amerykańskiego giganta toczył swoje ostatnie walki w formule MMA. Ostatnią stoczył w 2016 roku, kiedy to poddał w trzeciej rundzie Andreia Arlovskiego.

Po zakończeniu kariery w MMA, Barnett skupił się na pokazowych występach w innych formułach walki. Prezentował swoje umiejętności między innymi w grapplingu.

Teraz natomiast przyjdzie mu się zmierzyć z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW, Marcinem Różalskim, ale w walce na gołe pięści!

Zdjęcie

Zobacz także:

Znamy cenę PPV za KSW 55! Walka Mameda w “starej cenie”!

Znamy cenę PPV za dostęp do nadchodzącej gali KSW 55! Największa polska organizacja mieszanych sztuk walki wraca do swojej “starej ceny”. Kibice zatem na razie mogą zapomnieć o wykupieniu PPV za 29 złotych.

Jan Błachowicz gościem Mateusza Morawieckiego! Premier spotka się z mistrzem UFC!

Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz gościem Mateusza Morawieckiego! Premier spotka się z najlepszym zawodnikiem MMA w swojej dywizji wagowej na świecie już dzisiaj o godz. 10:00.

UFC on ESPN 16 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Kolejny weekend i kolejna gala UFC na Fight Island w Abu Dhabi. Po numerowanej gali UFC 253 i mistrzowskim pojedynku Jana Błachowicza tym razem czeka nas “odrobinę” słabsza rozpiska.