MMA PLCiekawostkiRóżalski ciągle ma to coś! Mocny trening 41-latka! [WIDEO]

Różalski ciągle ma to coś! Mocny trening 41-latka! [WIDEO]

Marcin Różalski ciągle ma to coś! Były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW opublikował w mediach społecznościowych fragment swojego treningu.

Mimo 41-letniego wieku, “Różal” ciągle pozostaje w formie i jak sam zapewnia -ma czym przyłożyć.

Różalski ciągle ma to coś! Mocny trening 41-latka!

Różalski w czasie swojej kariery odnosił sporo sukcesów w kickboxingu. Z czasem zajął się też formułą MMA, gdzie występował w Federacji KSW w latach 2011-2017. Ukoronowaniem kariery był pas wagi ciężkiej, który “Różal” zdobył po znokautowaniu Fernando Rodriguesa na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Od ponad dwóch lat pozostaje jednak nieaktywny w zawodowych starach, choć oficjalnie nie ogłosił ostatecznego zakończenia kariery. “Różal” swego czasu szykował się na powrót, który zastopowała pandemia koronawirusa.

Marcin Różalski to wciąż bardzo uznana postać na polskim rynku mieszanych sztuk walki. Mimo braku aktywności w klatce, ciągle interesuje się nim wiele organizacji. Nie wykluczony jest także jego udział w walkach na gołe pięści, co z pewnością spowodowałoby wielkie poruszenie w środowisku.

A jak aktualnie prezentuje się “Różal” na treningu? Sprawdźcie sami:

Stary,wolny,wku….y,ale non stop zapi……y i Zgredzików jak młodych ,którzy jak on zpie…..a pozdrawiający.@ihsteam…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Zobacz także:

Wkrótce powrót Różala! “Do bitki niecały miesiąc…”

Niezwykle popularny Marcin “Różal” Różalski prawdopodobnie wkrótce powróci do sportowej rywalizacji. Świadczy o tym niedawny wpis w mediach społecznościowych byłego mistrza KSW.

Kontrowersyjny wpływ zawodnika UFC po przegranej. Przesadził?

Kontrowersyjny wpis zawodnika UFC po przegranej na minionej gali UFC on ESPN 9: Woodley vs. Burns. Chodzi o postać Vince’a Moralesa, który przegrał swoją walkę z Chrisem Gutierrezem w drugiej rundzie po potężnych lowkickach.

Różal o udziale w walkach na gołe pieści: Kłamać mi się nie chce….

Marcin Rózalski (7-4) był gościem Łukasza Jurkowskiego w audycji “Jurasówka” w Newonce.radio. “Różal” jak zwykle mówił ciekawie i barwnie. Pojawiły się również pytania o jego powrót.

Różal chwali FAME MMA i naśmiewa się z pandemii “świrusa”

Marcin Różalski zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym opisuje sytuację związaną z pandemia koronawirusa. Wskazuje też jaki ma on wpływ na świat sportu. Przy obowiązujących obostrzeniach Różal chwali FAME MMA za ostateczne doprowadzenie do swojej ostatniej imprezy.