Różal chwali FAME MMA i naśmiewa się z pandemii “świrusa”

Foto: facebook.com/kruksdifferent
Foto: facebook.com/kruksdifferent

Marcin Różalski zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym opisuje sytuację związaną z pandemia koronawirusa. Wskazuje też jaki ma on wpływ na świat sportu. Przy obowiązujących obostrzeniach Różal chwali FAME MMA za ostateczne doprowadzenie do swojej ostatniej imprezy.

FAME MMA 6 odbyło się 28 marca, a poznańska organizacja była jedyną w Polsce, która zdołała zorganizować swoją imprezę mimo wybuchu pandemii koronawirusa i mimo obostrzeń, jakie zostały nałożone na świat sportu.

Różal chwali FAME MMA

Marcin Różalski zamieścił na Facebooku wpis, w którym opisuje oddziaływanie koronawirusa, którego nazywa “świrusem” na świat sportu. Zwraca także uwagę na to, że nikt, kto brał udział w gali FAME MMA 6 nie został zarażony SARS-CoV 2.

Poniżej pełny wpis Różala (pisownia oryginalna):

“Od momentu jak świrus rozbił system odbyło się jedno wydarzenie związane z rywlizacją bezpośrednią Rywalizujących,którzy mieli ze.Sobą kontakt fizyczny.Była to gala FAME MMA.Od gali upłynęło już kawałek czasu.Zapytać chcę,czy ktokolwiek pracujący przy tym Wyfarzeniu,lub biorący udział zachorowali na świrusa?

Nic bynajmniej o tym nie słychać,wiec śmiem twierdzić,że nie.Co to pokazało,że można jeżeli się chce,zachowa się bardzooo bhp,pójdzie się na kompromisy.Ode mnie brawo,a i dla tych co zaraz tu swoje wywody będą srać,to nie piszę o tym,żeby cukrować bo chcę tam walczyć,czy nawet już mam tam podobno walkę.Nie porównuję tego wydarzenia do gal 1000% sportowych,tylko cieszę się bo pokazali,że jak się chce to można.”

Różal w FAME MMA?

Aktualnie kariera byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Marcina Różalskiego (6-4) pozostaje zawieszona. Jednakże, menadżer tego zawodnika, Artur Ostaszewski z grupy Shoker MMA wspomniał, że “Różal” miał konkretną sportową ofertę walki w klatce FAME MMA:

Sam zawodnik natomiast zapewnił fanów, że już niedługo ponownie pojawi się w walce. Co prawda nie zdradził szczegółów swojego nadchodzącego występu, ale jak sam przekonuje – do jego następnej walki pozostało niewiele czasu: