MMA PLFAME MMARóżal zabrał głos po FAME MMA 6. Stanowczy wpis!

Różal zabrał głos po FAME MMA 6. Stanowczy wpis!

Co by nie mówić o sobotniej gali FAME MMA 6, to impreza wyprodukowana jako “program telewizyjny” to był wielki sukces organizacyjny. Właścicielom poznańskiej organizacji mieszanych sztuk walki należą się wielkie słowa gratulacji i na takie słowa właśnie zdecydował się Marcin Różalski.

“Różal”, czyli były mistrz wagi ciężkiej Federacji KSW na swoim fanpage’u pogratulował właścicielom FAME MMA odwagi i determinacji w organizacji szóstej swojej gali w dobie pandemii koronawirusa, a uczestnikom pogratulował pracodawcy, który uchronił ich przed stratami finansowymi spowodowanymi przygotowaniami do występu.

Oto, co “Różal” napisał po FAME MMA 6 (dzielimy tekst, by łatwiej było go zrozumieć):

O BEZPIECZEŃSTWIE UCZESTNIKÓW:

“Nie poruszając tematu sportowego,przekroju przygotowania uczestników,poziomu występów i wszelkich innych zdań na temat sobotniego wydarzenia FAME, a skupiając się tylko na tym,że wydarzenie się odbyło.

Zachowane zostały wszelkie zasady bezpieczeństwa,bhp,czystości,sterylności,które pozwoliły na to,aby wydarzenie się odbyło.To pokazuje,że dla chcącego można prawie wszystko,tylko trzeba podejść do sprawy na milion %profesjonalnie,mieć wsparcie i ogólna współpraca,trochę kompromisu i po dwóch tygach kwarantanny i dowołaniu mnóstwa wydarzeń sportowych nie tylko w Polsce,ale i na świecie,FAME ze Swoimi Towarzyszami potrafili i za to wielki ukłon.”

O WYNAGRODZENIU ZAWODNIKÓW:

“Zrozumiałe są straty Organizatorów i Promotorów wydarzeń,ale Zawodnikom i Uczestnikom wydarzeń nikt nie odda za poniesione koszta przygotowań,a w tej kwestii akurat wiem ile co kosztuje jeżeli masz sposnsorów żywieniowych,odżýwkowych,sprzętowy,ale wiem też o ile więcej kosztuje wszystko gdy nie masz nic,a często też zapożyczasz się ,żeby mieć na cokolwiek.Plus improwizacja treningów bo kluby i sale pozamykane.Pierd……e balasów,że nikt im nie karze o kant c….a odbić.Wam też nikt nie karze pracować,a w domach leżycie i wypłaty niee będzie,czego nawet tym szują kąsającym nie życzę w obecnej sytuacji.”

O INNYCH MOŻLIWOŚCIACH ZARAŻENIA SIĘ KORONAWIRUSEM:

“Słowa o brawurze,że ktoś mógł zachorować bo większe ryzyko,bo się biją,bo krew,pot,ślina itp.Widać,że dwa dni po wydarzeniu i Wszyscy zdrowi,a w tym samym czasie dużo Ludzi chodzi do marketów,jeździ autobusami,do kościoła,do zakładów pracy.Ludzie kaszlą,kichają itp.

Może czas otworzyć umysły i popatrzeć trzeźwo na to,nie słuchać propagandy,tylko mądrych Ludzi,profesorów ,doktorów itp.
Ludzie chorują,ludzie umierają i jest to smutne i przykre,ale ile ludzie dokładają do tego fantazji,paniki i baśni to drugie.
Gratuluję FAME odwagi i sukcesu,a uczestnikom gratuluję Pracodawcy.
Co nie którym gratuluję spełnienia marzeń i wygranej potyczki.
@_fame_mma”

Nie poruszając tematu sportowego,przekroju przygotowania uczestników,poziomu występów i wszelkich innych zdań na temat…

Opublikowany przez Marcina Różal Różalskiego Poniedziałek, 30 marca 2020