MMA PLGenesisRóżal o konflikcie z KSW: Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały…

Różal o konflikcie z KSW: Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały…

Foto: Facebook/ Marcin Rózalski

Marcin “Różal” Różalski był jednym z gości ostatniego magazynu Koloseum w stacji Polsat, gdzie opowiedział o konflikcie z KSW. Konflikcie, który już został zażegnany, ale spowodował trzyletni przestój byłego mistrza wagi ciężkiej w walkach w MMA.

Ostatnią walkę w klatce Federacji KSW, “Różal” stoczył w maju 2017 roku, gdzie zdobył tytuł mistrzowski wagi ciężkiej szybko nokautując Fernando Rodriguesa Juniora. Od tamtej pory nie miał nic wspólnego z projektami duetu: Martin Lewandowski-Maciej Kawulski. Wszystko przez konflikt między zawodnikiem a właścicielami KSW.

Ale ten konflikt, jak wiele innych rzeczy na świecie, w końcu się zakończył.

“Różal” teraz zgodził się na udział w premierowej gali Macieja Kawulskiego – Genesis, która odbędzie się już dzisiaj. Będzie to walka na gołe pięści z legendą MMA – Joshem Barnettem. Start imprezy w systemie PPV już od 20:00.

Różal o konflikcie z KSW: Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały…

We wspomnianym Koloseum, “Różal” odniósł się do konfliktu, który miał z właścicielami KSW i tym samym Maciejem Kawulskim. Tak o nim opowiedział:

“Pokłóciliśmy się o to, że w rozmowie ze mną Maciek użył słów, które mnie bardzo zabolały. Maciek używając takich słów myślał, że ja nie odbiorę tego w ten sposób. Ja zamiast zwrócić na to uwagę od razu, to za bardzo się zapiąłem. Było, minęło.”

Marcin Różalski jednocześnie zaznaczył, że nowa propozycja od KSW dotycząca występu w walce na gołe pięści od razu została przez niego przyjęta:

Mój menedżer przedstawił mi właśnie ten projekt i powiedział, że jest próba podjęcia rozmowy i dojścia do porozumienia. Na początku spotkaliśmy się w biurze KSW w większym gronie, ustaliliśmy szczegóły, ja podałem swoje warunki, które zostały od razu spełnione. Za jakiś czas spotkaliśmy się już z Maćkiem w cztery oczy. Wyjaśniliśmy sobie wszystko, tak jak powinno być to wyjaśnione od razu. Wówczas być może nie byłoby tego wszystkiego, co było. Ludzie się kłócą, ludzie się godzą. My się poróżniliśmy, ale czas trochę złagodził ten konflikt i spowodował, że byliśmy w stanie usiąść do rozmów, co mnie bardzo cieszy. Ja ogólnie nie lubię się kłócić z kolegami, z przyjaciółmi o rzeczy, które można było normalnie załatwić. Ja się obraziłem na Maćka, który obraził się na mnie, że ja się na niego obraziłem i powstało takie błędne koło.”

Rozpiska gali Genesis: Różal vs. Barnett:

Początek gali w piątek o godz. 20:00.

120,2 kg: Marcin “Różal” Różalski vs. Josh Barnett
65 kg: Bartosz Batra vs. Michał “Matrix” Królik
80 kg: Vaso Bakočević vs. Dariusz Rutkiewicz
73 kg: Gracjan Szadziński vs. Ján Široký
57 kg: Aleksandra Rola vs. Monika Porażyńska
120,2 kg: Rafał Kijańczuk vs. Marcin Wasilewski
72 kg: Damian Szmigielski vs. Denis Makowski

Zobacz także:

UFC 254 – wyniki ważenia. Khabib pojawił się jako pierwszy

Za nami ważenie przed galą UFC 254, która już jutro odbędzie się na Fight Island w Abu Dhabi.

Córka byłego mistrza UFC zadebiutowała w MMA. Bella Mir ze zwycięstwem!

Córka byłego mistrza UFC Franka Mira zadebiutowała w MMA. I to mając zaledwie 17-lat! Bella Mir wystąpiła na wczorajszej gali iKON 2 w Sanorze w Meksyku.