MMA PLCiekawostkiRosyjski bokser zabił człowieka jednym ciosem. Wcześniej zaatakował niepełnosprawnego [WIDEO]

Rosyjski bokser zabił człowieka jednym ciosem. Wcześniej zaatakował niepełnosprawnego [WIDEO]

Rosyjski bokser zabił człowieka jednym ciosem! Wcześniej pastwił się nad niepełnosprawnym mężczyzną. Pomagała mu w tym rosyjska kickbokserka!

Ta tragiczna w skutkach uliczna bójka jest obiektem krytyki w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajduje się także uchwycenie momentu śmiertelnego ciosu, jaki zadał rosyjski pięściarz.

Rosyjski bokser zabił człowieka jednym ciosem. Wcześniej zaatakował niepełnosprawnego

O co dokładnie chodzi?

Otóż, w mediach społecznościowych uchwycono bójkę w mieście Barnauł znajdującym się w azjatyckiej części Rosji. W rozróbie brali udział rosyjski bokser Michaił Startsew i kickbokserka Lilia Voroguszina.

Dwójka emerytowanych już zawodowych sportowców miała znęcać się fizycznie nad niepełnosprawnym mężczyzną. Wtem agresorów próbował uspokoić jeden z młodszych mężczyzn Paweł Pochłow, który apelował o zażegnanie ulicznego konfliktu.

Niestety, naraził się on na cios, który okazał się śmiertelny. Ten zadał Startsew. Na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych widać dokładnie moment uderzenia, który jak się później okazało, był śmiertelny:

Oboje rosyjskich sportowców zostało zatrzymanych przez miejscową policję. Obecnie badane są okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Zobacz także:

Aktualizacja rankingu PL: Powrót króla Gamrota i kilka głośnych debiutów!

Aktualizacja rankingu PL wg. MMA.pl w końcu nadeszła. Od początku istnienia naszego zestawienia przyjęliśmy zasadę, że zawodnik, który jest nieaktywny od roku automatycznie z niego wypada. Tym razem zrobiliśmy wyjątek. Ze względu na czas pandemii i ogólnej kwarantanny, nie usuwaliśmy z rankingu zawodników, którzy walczyli w ciągu ostatnich 16 miesięcy.

UFC: David Zawada chciałby ”Cowboya”. Reprezentant UFD Gym nie może doczekać się następnej walki! 

Jak widać David Zawada (17-5) pali się do następnego pojedynku w największej organizacji na świecie! Były zawodnik KSW nie tak dawno rzucał wyzwanie w kierunku Mike’a Perry (14-6), a teraz wyraził chęć starcia z również solidnym Alexem Oliveirą (22-8-1).

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.