MMA PLKSWRoberto Soldić z jedną walką w kontrakcie z KSW: Pokonałem już wszystkich w KSW, zobaczymy!

Roberto Soldić z jedną walką w kontrakcie z KSW: Pokonałem już wszystkich w KSW, zobaczymy!

Roberto Soldić (20-3) zdradził do kiedy obowiązuje go kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Chorwat ma jeszcze w kontrakcie z KSW jeden pojedynek. ”RoboCop” nie wyklucza różnych opcji, ponieważ ciekawy ofert nie brakuje.

Soldić

Soldić od samego początku szukał mocnego pojedynczego uderzenia. Khalidov często korzystał z kopnięć, a dodatkowo zdobył obalenie. Mamed w drugiej rundzie zdecydowanie zaryzykował. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego wchodził w otwarte wymiany. Jedno z arcy mocnych uderzeń Soldicia i mamy po wszystkim….

Tak to wyglądało:

Soldić: Sean Shelby przysyła mi wiadomości!

Roberto Soldić (20-3) spróbuje swoich sił w największej organizacji na świecie? Takiej opcji również nie możemy wykluczyć. Soldić w rozmowie z dziennikarzem Igorem Lazorinem zdradził jak wygląda obecnie jego sytuacja w KSW.

Teraz została mi jedna walka w kontrakcie, który obowiązuje do sierpnia. Mój menadżer powiedział mi jednak, że Martin chce rozmawiać w styczniu o nowym kontrakcie, więc.. Nie mam teraz żadnych informacji, bo wczoraj zapytałem mojego menadżera Ivana Dijakovicia, czy ma jakieś wiadomości. Powiedział, że nie ma i że da mi znać po nowym roku (…) Na ten moment nie mogę z KSW nigdzie odejść. Do sierpnia albo września. Nie pamiętam dokładnej daty (…) Sean Shelby przysyła mi wiadomości One FC, PFL. Muszę popatrzeć na pieniądze. Pokonałem już wszystkich w KSW. Zobaczymy, co będzie dalej.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

Marcin Najman chce zorganizować galę w Tajlandii i zmierzyć się na niej z… Mateuszem Borkiem! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby piątą edycję MMA VIP zorganizować w Tajlandii. To nie koniec, bo chciałby na niej zmierzyć się z Mateuszem Borkiem! Po tych słowach powstała istna burza w komentarzach.

Dymy! Doszło do pierwszej konfrontacji słownej Kazika z Żuromem! [WIDEO] Widzieliście?

Nie brakowało mocnych słów i pytań z obu stron. Mówimy o nowej konfrontacji słownej pomiędzy Wojciechem Ochnickim, a Andrzejem Żuromskim. Wszystko na to wskazuje, że do ich starcia dojdzie w 2022 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis