MMA PLMarcin NajmanMarcin Najman chce zorganizować galę w Tajlandii i zmierzyć się na niej z… Mateuszem Borkiem!

Marcin Najman chce zorganizować galę w Tajlandii i zmierzyć się na niej z… Mateuszem Borkiem!

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać! ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyznał, że chciałby piątą edycję MMA VIP zorganizować w Tajlandii. To nie koniec, bo chciałby na niej zmierzyć się z Mateuszem Borkiem! Po tych słowach powstała istna burza w komentarzach.

Najman

Długo sportowa emerytura w wykonaniu Częstochowianina nie potrwała. Najman wrócił do klatki i szybko zdemolował Ryszarda Dąbrowskiego. Przypomnijmy, że Najman po szybkim zwycięstwie zaprosił do klatki Zbigniewa Bońka.

Najman chce walczyć z… Mateuszem Borkiem!

Tak to prawda – dobrze usłyszeliście! Marcin Najman wyznał, że w przyszłym roku chciałby zmierzyć się z Mateuszem Borkiem. ”El Testosteron” takie starcie chciałby zorganizować w Tajlandii. Najman ma nadzieje, że uznany dziennikarz przyjmie wyzwanie.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Następny zawodnik odpowiada Tyburskiemu! Lupa: Paweł pier**li, że nikt się z nim bić nie chce! Dobre rozwiązanie?

Jak widać nie brakuje chętnych do walki z Pawłem Tyburskim. Tym razem do walki zgłosił się Łukasz Lupa. Co ciekawe na insta stories napisał, że była propozycja już w przeszłości, aby zmierzył się z jego bratem bliźniakiem – Piotrem. Ostatecznie zakończyło się to fiaskiem.

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Widzieliście?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis