MMA PLMMA-VIPDymy! Doszło do pierwszej konfrontacji słownej Kazika z Żuromem! [WIDEO]

Dymy! Doszło do pierwszej konfrontacji słownej Kazika z Żuromem! [WIDEO]

Nie brakowało mocnych słów i pytań z obu stron. Mówimy o nowej konfrontacji słownej pomiędzy Wojciechem Ochnickim, a Andrzejem Żuromskim. Wszystko na to wskazuje, że do ich starcia dojdzie w 2022 roku.

Żurom

Tu jest mocny konflikt. Doszło nawet do rękoczynów przed jedną z konferencji prasowej MMA VIP. Kazik Klimat Kartel w pewnym momencie nie wytrzymał i z pięściami rzucił się na Andrzeja Żuromskiego.

😔 Niestety, testosteron dał się we znaki naszym zawodnikom.Nie popieramy ataków przed galą ‼️Czy w końcu dojdzie do ich pojedynku w klatce⁉️

Posted by MMA-Vip on Saturday, September 11, 2021

Jest konfrontacja!

Doszło do pierwszej słownej konfrontacji pomiędzy Kazikiem Klimat Kartel, a Andrzejem Żuromskim. Obaj zadali sobie sporo pytań.

Całe wideo poniżej:

Andrzej Żuromski na najbliższej gali MMA VIP 4 zmierzy się z Tomaszem Chicem. ”Misiek z Nadarzyna” zaś w walce wieczoru podejmie wspomnianego ”El Testosterona”.

Zobacz także:

Popisywał się w klubie, że jest najlepszym ulicznikiem! Weteran MMA zaprosił go na matę i dał mu nauczkę! Co wy na to?

Joe Riggs (50-18-1) to bez wątpienia jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA na świecie. Dzień w dzień w klubie Amerykanina pojawiał się chłopak, który robił tak zwaną popisówę. Gwarantował, że jest najlepszy w walkach na gołe pięści. Weteran MMA postanowił dać mu nauczkę!

“Nie chcę łatwej walki” – zapowiedź walki wieczoru KSW 66: Ziółkowski vs Mańkowski [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki wieczoru nadchodzącej gali KSW 66, którą będzie pojedynek o pas mistrzowski wagi lekkiej Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis