MMA PLKSWRoberto Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator!

Roberto Soldić rozpoczyna przygotowania do walki z Mamedem! „Robocop” trenuje z mistrzem organizacji Bellator!

Już za niecałe 2 tygodnie dowiemy się, kiedy dojdzie do największego pojedynku w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na gali KSW 64 dojdzie do pierwszego face to face pomiędzy Roberto Soldiciem, a Mamedem Khalidovem. Podczas spotkania ogłoszona zostanie data pojedynku.

Soldić Mamed

Starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem to największa walka w historii KSW. Dwaj mistrzowie, którzy w każdym pojedynku potrafią podnieść z krzeseł najbardziej cynicznych fanów. Obaj dysponują kapitalną płaszczyzną stójkową, jednak są przekrojowymi zawodnikami mieszanych sztuk walki. 41-latek zwyciężył już w KSW 19 pojedynków, z czego 17 skończył przed czasem! Chorwat w KSW wygrał 7 pojedynków z czego sześć przez nokaut!

Soldić trenuje z mistrzem organizacji Bellator!

Wczoraj za pośrednictwem swojego Instagrama, „Robocop” zamieścił post z treningu, na którym widać że w przygotowaniach do pojedynku z Mamedem Khalidovem pomagać mu będzie mistrz organizacji Bellator w wadze średniej – Gegard Mousasi.

„The Dreamcatcher” to absolutna legenda sportów walki. 36-letni zawodnik legitymuje się rekordem 48-7-1. W przyszłości występował w takich organizacjach jak UFC, Dream czy Strikeforce. W zawodowym MMA rywalizuje od 2003 roku!

Zobacz także:

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64!

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera wspólnie z „Pudzianem” w klatce.

Znany piłkarz wygrał walkę w K1! Jest to były reprezentant Polski! [WIDEO]

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa czy Korony Kielce – Maciej Korzym wygrał swoją walkę na gali South Battle Fight Night. „Korzeń” w debiutanckim pojedynku w formule K1 pokonał Huberta Schmidta. 

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO]

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis