MMA PLPTW (Prime Time Wrestling)Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO]

Sowiński ruszył na Taxi Złotówę: Mam doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę! [WIDEO]

To właśnie dziś wystartował nowy projekt Arkadiusza Pawłowskiego. Mowa o gali Prime Time Wrestling, która jest dostępna za darmo na YouTube. Podczas wydarzenia swój start odnotował ”Taxi Złotówa”. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił wyzwać na walkę… Artura Sowińskiego.

33-latek ostatni pojedynek w mieszanych sztukach walki odnotował osiemnastego czerwca. Był to następny start w organizacji MMA VIP. Wrzesień w Częstochowie potrzebował dwóch minut i 17-sekund, aby poddać Dariusza ”Daro Lwa” Kaźmierczuka.

Taxi Złotówa rzucił wyzwanie ”Kornikowi”!

To może się wydarzyć. Szymon Wrzesień po szybkim zwycięstwie postanowił rzucić wyzwanie w kierunku byłego mistrza KSW. W pewnym momencie Artur ”Kornik” Sowiński ruszył z impetem w stronę taksówkarza. 

Pawłowski ja chcę walczyć z prawdziwym mistrzem. Czy jest tu jakiś prawdziwy mistrz? Ja chcę walczyć! Ooo czy to jest ”Kornik”? Ty to jest Artur Sowiński. Czekaj, Ty jesteś mistrzem KSW? A sorry byłeś mistrzem KSW. Teraz podobno masz pas w tej freakowej organizacji Fameshow, czy jak ona tam. Słabo, no ale co. Słuchaj może chciałbyś to bym załatwił Ci tutaj walkę w PTW. Ja mam już doświadczenie w wysyłaniu staruszków na emeryturę. Gdzie idziesz? No dawaj na ring, do mnie. Chodż ”Korniczku” rozjadę Cię, dawaj ten pas. Może się jeszcze załapiesz na casting do Warsaw Shore jak twoja kobieta…    

Całą galę i tą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Szczena zatrzymany przez policję! Marcin Najman komentuje sytuację! Widzieliście?

To nie są dobre wiadomości! Wczorajszego wieczoru Ryszard Dąbrowski został zatrzymany przez policję. Powodem była awantura domowa. Całą sytuację skomentował już Marcin Najman.

Tak to prawda! Druga walka kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana! Co wy na to?

Nie przestają zaskakiwać… Oficjalnie dwudziestego dziewiątego października na MMA VIP 3 dojdzie do dwóch walk kobiety z mężczyzną. Decyzja została podjęta z powodu wypadnięcia z karty – Adrianny Eisenbach znanej z programu ” Królowych życia”.