MMA PLKSWBombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64!

Bombardier gotowy na walkę z Pudzianem! Zobaczcie jego trening przed KSW 64!

Pojedynek Bombardiera z Mariuszem Pudzianowskim cieszy się ponownie dużym zainteresowaniem. Senegalski król zapasów po raz drugi przyjedzie do Polski, jednak tym razem kibice mają nadzieje, że zobaczą wreszcie Bombardiera w klatce organizacji KSW.

Serigne Ousmane Dia miał zadebiutować w KSW na gali KSW 59. Kilka godzin przed wydarzeniem doznał jednak ataku wyrostka robaczkowego, który wyeliminował go z walki. Na zastępstwo za Senegalczyka wskoczył Nikola Milanović, z którym Pudzian nie miał większych problemów pokonując go w pierwszej rundzie. Sytuacja z Ousmanem wywołała duży niesmak w środowisku. Pół roku później KSW wraca jednak do tego zestawienia. Różnicą jest na pewno miejsce na karcie walk, ponieważ tym razem pojedynek będzie „zaledwie” co-main eventem gali KSW 64.

Trening Bombardiera

Bombardier liczy na udany debiut w klatce KSW. Senegalczyk wierzy, że jest w stanie pokonać Pudziana, co podkreślał w trailerze walki. 45-latek mocno trenuje, żeby nie dać się zaskoczyć bardziej doświadczonemu przeciwnikowi. Za pośrednictwem swojego Instagrama dodał migawki ze swojego treningu na worku bokserskim.

Zobacz także:

Znany piłkarz wygrał walkę w K1! Jest to były reprezentant Polski!

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa czy Korony Kielce – Maciej Korzym wygrał swoją walkę na gali South Battle Fight Night. „Korzeń” w debiutanckim pojedynku w formule K1 pokonał Huberta Schmidta. 

Tak Tyson Fury znokautował wycieńczonego Wildera! To były wielkie bomby! [WIDEO]

To była trylogia, która zapisze się w historii boksu. Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) nie pierwszy raz udowodnił, że jest bezdyskusyjnym mistrzem wagi ciężkiej. Brytyjczyk w jedenastej rundzie znokautował twardego Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO).

Trener Kownackiego skomentował przegraną: Nie robił nic nad czym pracowaliśmy!

Keith Trimble na gorąco skomentował drugą przegraną Adama Kownackiego (20-2, 15 KO). Trener zapewnia, że nasz reprezentant nie zrobił nic nad czym pracowali podczas przygotowań. Przypomnijmy, że Kownacki stanął przed natychmiastowym rewanżem z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO).