MMA PLKSWRoberto Soldić ma mocną spinę! Dojdzie do walki?

Roberto Soldić ma mocną spinę! Dojdzie do walki?

Zwycięstwo Roberto Soldicia w walce wieczoru KSW 63 odbiło się szerokim echem w Europie. Mistrz organizacji Oktagon MMA – Karlos Vemola zdyskredytował postawę rywala „Robocopa” – Patrika Kincla, który w przeszłości mierzył się z „Terminatorem”. Obrońcą Czecha na słowa Vemoli okazał się.. Soldić.

Roberto Soldic motywuje Jana Błachowicza
Foto: Facebook/ Roberto Soldic

Roberto Soldić, w ubiegłą sobotę zwyciężył walkę z Patrikiem Kinclem. Pojedynek o pas w kategorii półśredniej był daniem głównym gali KSW 63. Warto wspomnieć, że starcie zakończyło się w 3 rundzie po ciosach w parterze. Jak jednak rzadko się zdarza w pojedynkach z udziałem Chorwata, „Robocop” przegrał na kartach punktowych drugą rundę, w której świetną kontrolą w parterze popisał się Czech.

„Co Ty pie*dolisz człowieku?

Mistrz organizacji Oktagon MMA – Karlos Vemola, za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował porażkę swojego byłego rywala – Patrika Kincla. Niespodziewanie, w obronę Czecha wziął… Roberto Soldić.


Vemola, co Ty pie*dolisz. Jesteś sztywny jak łódka schodząc tylko po obalenia, więc co Ty możesz powiedzieć o walecznym sercu?


Czy w przyszłości mistrz KSW oraz mistrz Oktagon będą mieli okazję zmierzyć się ze sobą w klatce?

Zobacz także:

Pudzian chce walki z Mamedem: Czemu by nie? Mamed dawaj!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski chce walki z Mamedem Khalidovem! To byłoby starcie dwóch największych gwiazd w historii Federacji KSW i wygląda na to, że obaj zawodnicy są zainteresowani takim starciem!

Borys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek!

Borys Mańkowski (22-8-1) był gościem wczorajszego cage’a. Nie zabrakło pytania o potencjalną walkę z gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nie wyklucza takiego starcia w przyszłości, lecz ma jeden warunek.

Marcin Różalski ostro komentuje słowa Kwiecińskiego: Ja ci zrobię taki kur*a fejm!

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl postanowił zareagować na ostatnie słowa Alana Kwiecińskiego. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że chętnie podejmie wyzwanie i zmierzy się z popularnym ”Różalem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis