MMA PLBorys MańkowskiBorys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek!

Borys Mańkowski nie wyklucza walki z Don Kasjo! Jest jeden warunek!

Borys Mańkowski (22-8-1) był gościem wczorajszego cage’a. Nie zabrakło pytania o potencjalną walkę z gwiazdą FAME MMA – Kasjuszem Życińskim. Były mistrz KSW nie wyklucza takiego starcia w przyszłości, lecz ma jeden warunek.

Norman Parke podczas ostatniej konferencji prasowej promującą FAME MMA 11 powiedział, że Borys dostał propozycję walki z ”Don Kasjo”. Mańkowski miał odrzucić taką ofertę.

Mańkowski o Don Kasjo: On umie boksować!

Borys Mańkowski podczas wczorajszego cage’a został zapytany o pojedynek z Kasjuszem Życińskim. ”Tasmański Diabeł” nie wyklucza takiego starcia, lecz ”Don Kasjo” musiałby wrócić na sportową ścieżkę.

A jeśli chodzi o taką walkę z Don Kasjo to powiem Ci szczerze tak. Ja się biję z Normanem, dlatego że on dużo osiągnął w sporcie. Co by nie było, co by nie gadał to on był w UFC, większość walk wygrał, nawet nie wiem w sumie dlaczego go wyrzucili czy on sam odszedł. A jak przegrywał z reguły to niejednogłośnymi decyzjami z naprawdę mocnymi gośćmi. Później walczył w KSW no w sumie większość też wygrał, ze mną wygrał (śmiech). Ja cieszę najbardziej, bo jakby nie było mocny sportowiec, z którym przegrałem i któremu mogę się zrewanżować. To priorytet w tym wszystkim. A jeśli chodzi o Kasjo to ciekawe jest to, że Kasjo wszyscy znają z tego że… z czego? (Boxdel odpowiada ”z programu Warsaw Shore”) no na przykład, no i krzyczy po ludziach. No właśnie ja sobie ostatnio odpaliłem tą walkę i tak patrzę i mówię, jakby nie było dużo oglądam tych walk ”on jest znany z tego, ale przecież on umie boksować” i nagle sobie go odpaliłem i patrze, a on miał chyba 70 walk amatorskich, gdzieś na mistrzostwach Polski miał medal kiedyś, o tym się nie mówi, a on umie boksować. To powiem Ci szczerze tak jeżeli wróciłby na taką sportową ścieżkę i nagle by zrobił jakieś 10 walk, powygrywał i udowodnił, inaczej znany byłby z tego że jest dobrym bokserem, nie? No to ja chcę się bić, ja chcę się tak naprawdę bić z lepszymi. Na dzień dzisiejszy nie, ale jeżeli udowodniłby to w ringu, wygrywając to…     

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Pierwszy mistrz UFC na torze Ninja Warrior! Zobaczcie jak Błachowicz poradził sobie z przeszkodami! Oglądaliście?

W drugim odcinku nowego sezonu ”Ninja Warrior Polska” pojawił się specjalny gość – Jan Błachowicz (28-8). Jan podjął wyzwanie i spróbował swoich sił na torze. Warto zaznaczyć, że jeszcze w żadnej zagranicznej edycji programu ”Ninja Warrior” nie pojawił się mistrz UFC.

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).