MMA PLKSWRobert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 64!

Robert Ruchała vs. Patryk Kaczmarczyk na KSW 64!

Dwóch niepokonanych zawodników kategorii piórkowej organizacji KSW – Robert Ruchała oraz Patryk Kaczmarczyk zmierzą się w jednej z głównych walk gali KSW 64!

Robert Ruchała (5-0) na gali KSW 64 stoczy swój trzeci pojedynek pod banderą największej organizacji w Europie. W pierwszych pojedynku dla Konfrontacji Sztuk Walki, 23-latek zmierzył się z Michałem Dominem, którego poddał zaledwie sekundę przed końcem pierwszej rundy. Druga walka skończyła się w ten sam sposób – przez balachę – jednak poddanie Daniela Bažanta zajęło Ruchale nieco więcej czasu. Reprezentant Grappling Kraków za oba pojedynki został nagrodzony bonusami.

Patryk Kaczmarczyk (7-0) czyli odkrycie roku 2020 w polskim MMA. Reprezentant RKT Radom stoczył w ubiegłym roku trzy pojedynki, wygrywając kolejno z Krawczykiem, Sulewskim i Kępą – ten ostatni odbył się o szablę organizacji Armia Fight Night. Swoje trofeum obronił tylko raz, wygrywając w styczniu z Edgarem Davalosem. Po serii sześciu zwycięstw z rzędu, przyszła pora na pierwszą walkę w KSW. W debiucie na gali KSW 60, Kaczmarczyk pokonał Michała Sobiecha przez jednogłośną decyzję sędziowską. Starcie zostało uznane za walkę wieczoru tego wydarzenia.

Warto dodać, że zawodnicy zmierzyli już się ze sobą na gali TFL 15, jednak w formule amatorskiej. Pojedynek zwyciężył Patryk przez jednogłośną decyzję sędziów, dlatego po okresie trzech lat Ruchała będzie miał dodatkową motywację, aby zrewanżować się byłemu mistrzowi Armia Fight Night.

Zobacz także:

Israel Adesanya w KSW? To mogło się wydarzyć!

Israel Adesanya jest niekwestionowanym mistrzem wagi średniej UFC oraz jedną z największych gwiazd MMA na świecie. „The Last Stylebender” mógł jednak nigdy nie trafić do organizacji Ultimate Fighting Championship, ponieważ mogło ją uprzedzić… KSW!

Roberto Soldić dostał propozycję z UFC i to nie raz! Jasna deklaracja mistrza KSW!

Roberto Soldić (18-3) nie może narzekać! Jak się okazuje mistrza KSW chcą zakontraktować wszystkie czołowe organizacje na świecie. Soldić postanowił odrzucić propozycję UFC.

Tomasz Romanowski ostro o freakach: Tam walczą ludzie, którym zabierałem kanapki!

Tomasz Romanowski (13-8) już jutro stoczy swoją trzecią walkę w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” podczas medialnego dnia przed KSW 63 ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o freak fightach.