MMA PLFreak FightTomasz Romanowski ostro o freakach: Tam walczą ludzie, którym zabierałem kanapki!

Tomasz Romanowski ostro o freakach: Tam walczą ludzie, którym zabierałem kanapki!

Tomasz Romanowski (13-8) już jutro stoczy swoją trzecią walkę w największej organizacji w naszym kraju. ”Tommy” podczas medialnego dnia przed KSW 63 ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o freak fightach.

Romanowski

Zwycięzca programu ”Tylko Jeden” niedawno w rozmowie z portalem InTheCage.pl zapewniał, że ma ochotę wyjaśniać freaków.

Niech widać kogo to jest sport i kto na te zwycięstwa, na tą z tyłu nazwę MMA zapracował, bo to trzeba zapracować na to. Jakby wiesz mieli nazwę walki w kiślu to ok nikt by nie miał do tego pretensji. A to jest wszystko podszywanie się takie trochę pod nas i tak jak powiedział to Czarek Oleksiejczuk ja też mam ochotę ich wszystkich wyjaśniać i wszystkim im bym Zaj*bał w łeb, albo po prostu jak oni nas porównują, że my jesteśmy tacy zje*ani no to zróbmy jakieś takie gale i tak dalej i po prostu bijmy się między sobą i tyle.

Romanowski: Tam walczą ludzie przez których lądowałem na dywaniku u dyrektora!

Tomasz Romanowski (13-8) nie może do końca pogodzić się z dzisiejszymi czasami. ”Tommy” ogląda freakowe gale, ale uważa, że jest to już przesada…

Te sytuacje, które się teraz dzieją, po prostu mnie drażnią, bo inaczej się wychowywałem, inaczej to wszystko działało. Nie mam nic do trash talku, nie mam nic do tego, niech sobie zarabiają kolosalne pieniądze. Tylko słowa jakieś cwel i tak dalej, w moim życiu by to nie przeszło i nie przechodziło to nigdy (..)  Oglądam to, ostatnio nawet wykupuje galę, bo lubię to. Nawet jak dwóch młokosów szło się bić za garaże to i tak ja tam szedłem na przerwie, spóźniałem się specjalnie na lekcje. Tam walczą ludzie, którym zabierałem kanapki w szkole, albo przez które lądowałem na dywaniku u dyrektora. Teraz oni promują MMA, gdzie to jest ciężki sport. Trenuję mam milion urazów, a oni to lekceważą i to tak naprawdę wkurwia najmocniej.

KSW 63

Początek gali: 20:00

77,1 kg: Roberto Soldić (18-3) vs Patrik Kincl (24-9, 1 N/C) – o pas wagi półśredniej
83,9 kg: Damian Janikowski (6-3) vs. Paweł Pawlak (18-4-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (22-9, 1 N/C) vs. Darko Stošić (15-4)
61,2 kg: Antun Račić (25-9-1) vs. Jakub Wikłacz (11-3-1)
80 kg: Tomasz Romanowski (13-8, 1 N/C) vs. Aleksandar Rakas (16-8)
56,7 kg: Emilia Czerwińska (0-0) vs. Weronika Eszer (0-0)
93 kg: Damian Piwowarczyk (3-0) vs. Marcin Trzciński (1-0)
56,7 kg: Sara Luzar-Smajić (2-1) vs. Aitana Alvarez (1-0)
68 kg: Michał Domin (3-2) vs. Szymon Karolczyk (4-1)

Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)

Zobacz także:

GLORY 78: Badr Hari nie wytrzymał ciśnienia i odepchnął Arkadiusza Wrzoska na ważeniu [WIDEO] Widzieliście?

Za nami oficjalne ważenie przed galą GLORY 78, na której to dojdzie do pojedynku z udziałem Polaka – Arkadiusza Wrzoska, który w walce wieczoru podejmie legendę kickboxingu, którym będzie Badr Hari.

FAME MMA: Boxdel przyjmuje wyzwanie! Dojdzie do walki z Don Kasjo?

Wczorajszy Cage organizowany przez FAME MMA przyniósł wiele nowych emocji. Podczas spotkania Smolastego z Miłym Panem – do walki z Boxdelem wywołany został… „Don Kasjo”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis