MMA PLFreak FightRobert Burneika stoczy następną walkę w MMA? ”Może obrotówka na walce…” [WIDEO]

Robert Burneika stoczy następną walkę w MMA? ”Może obrotówka na walce…” [WIDEO]

Wymowny wpis Roberta Burneiki (2-1) w mediach społecznościowych! Czyżby reprezentant Litwy szykował się do następnego pojedynku w mieszanych sztukach walki? Nie możemy tego wykluczyć.

43-latek ostatni pojedynek w klatce odnotował w maju 2017 roku. Była to pierwsza walka pod banderą KSW, ale jakże wyjątkowa. Burneika na PGE Narodowym zmierzył się z Popkiem Monsterem. ”Hardkorowy Koksu” nie będzie jednak dobrze wspominał tego starcia. ”Król Albanii” potrzebował zaledwie 45-sekund na efektowne zwycięstwo.

Burneika stoczy następną walkę?

Robert Burneika (2-1) i jego wymowny wpis m mediach społecznościowych. Nie można wykluczyć, że ”Hardkorowy Koksu” zdecyduje się na następny pojedynek w klatce.

Może obrotówka na walce 🤔➡️➡️

Może obrotowka na walce 🤔 ➡️➡️

Posted by Official Robert Burneika on Sunday, July 25, 2021

Wcześniej Burneika stoczył dwa starcia w organizacji MMA ATTACK. Litwin po dyskwalifikacji pokonał Dawida Ozdobę, a ciosami w parterze zastopował Marcina Najmana.

Zobacz także:

To już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA! Kto będzie rywalem?

To się wydarzy naprawdę! Znany strongman Krzysztof Radzikowski zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o walce z Popkiem (4-4) w FAME MMA.

”Notorious” nie odpuszcza! Conor McGregor na treningu ze złamaną nogą! Widzieliście?

Conor McGregor (22-6) już po walce gwarantował, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk zapewnia, że jeszcze wróci na szczyt. ”Notorious” mimo kontuzji nie zamierza odpuszczać i już rozpoczął treningi na siłowni.