MMA PLNajnowszeKSWKSW robi konferencję przed galą w Sopocie. Fani apelują, by poprowadził ją człowiek z FAME!

KSW robi konferencję przed galą w Sopocie. Fani apelują, by poprowadził ją człowiek z FAME!

Federacja KSW robi specjalną konferencję prasową przed nadchodzącą wielkimi krokami galą w Sopocie. Co ciekawe, fani proponują, by wydarzenie to poprowadził człowiek z FAME MMA – Hubert Mściwujewski!

KSW robi konferencję

Gala XTB KSW 94 z walkami: Bartosiński vs Grzebyk 2, Wrzosek vs Szpilka czy Ruchała vs Kaczmarczyk 2 odbędzie się już 11 maja w sopockiej Ergo Arenie.

Wcześniej, bo w najbliższy poniedziałek w Warszawie odbędzie się specjalna konferencja prasowa, którą KSW zapowiada tak:

“Organizacja KSW pragnie zaprosić fanów i wszystkich przedstawicieli mediów na specjalną konferencję prasową połączoną z małą Strefą Fana przed galą XTB KSW 94. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 6 maja w Złotych Tarasach w Warszawie. Strefa Fana otwarta będzie od godziny 17:30. Konferencja rozpocznie się o 18:00.

Podczas konferencji obecni będą główni bohaterowie gali XTB KSW 94, która odbędzie się 11 maja w ERGO ARENIE. Oprócz Adriana Bartosińskiego, Andrzeja Grzebyka, Artura Szpilki, Arkadiusza Wrzoska, Roberta Ruchały i Patryka Kaczmarczyka na konferencji obecni będą również szefowie KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski.

Wstęp na konferencję jest otwarty dla wszystkich.”

KSW robi konferencję przed galą w Sopocie. Fani apelują, by poprowadził ją człowiek z FAME!

Po ogłoszeniu tej wiadomości przez KSW, w sieci pojawiły się apele, by konferencję tę poprowadził człowiek z FAME MMA – Hubert Mściwujewski, który jest jednym z prowadzących takie wydarzenia w największej polskiej organizacji freakowej:

Co ciekawe, Hubert Mściwujewski jest za takim rozwiązaniem zaproponowanym przez jednego z użytkowników portalu X:

A Wy chcielibyście zobaczyć Huberta Mściwujewskiego prowadzącego konferencję przed galą XTB KSW 94?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis