MMA PLNajnowszeKSWPatryk Kaczmarczyk ocenia styl Roberta Ruchały przed XTB KSW 94: On sam do końca nie wie, co za chwilę zrobi

Patryk Kaczmarczyk ocenia styl Roberta Ruchały przed XTB KSW 94: On sam do końca nie wie, co za chwilę zrobi

Patryk Kaczmarczyk ocenia style Roberta Ruchały, z którym zmierzy się już 11 maja na gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas mistrzowski wagi piórkowej KSW.

Patryk Kaczmarczyk

Starcie Kaczmarczyka z Ruchałą będzie jedną z trzech najważniejszych walk całej imprezy. Wyżej w rozpisce tego wydarzenia są tylko walki Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem i Adriana Bartosińskiego z Andrzejem Grzebykiem.

Ostatnie bilety dostępne na eBilet.pl

Patryk Kaczmarczyk ocenia styl Roberta Ruchały przed XTB KSW 94: On sam do końca nie wie, co za chwilę zrobi

Kaczmarczyk w wypowiedzi opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW ocenił styl Roberta Ruchały, który w jego oczach jest nieco chaotyczny.

Zdaniem Kaczmarczyka, Robert Ruchała często sam nie wie, jaką akcję wykona za chwilę:

“Czasami wydaje mi się, że on sam do końca nie wie, co za chwilę zrobi i to jest jego siła, siła jego stylu. Jeżeli Robert również da z siebie wszystko i postawi w tej walce na to, żeby wymieniać ze mną ciosy i pójść na otwartą walkę, to na pewno będziemy mieli mocnego kandydata do walki wieczoru albo nawet roku.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk na XTB KSW 94? Który zawodnik wg Was wyjdzie z klatki z pasem mistrzowskim wagi piórkowej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis