MMA PLFreak FightTo już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA!

To już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA!

To się wydarzy naprawdę! Znany strongman Krzysztof Radzikowski zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o walce z Popkiem (4-4) w FAME MMA.

Krzysztof to jeden najlepszych polskich i światowych siłaczy. Radzikowski to choćby mistrz świata federacji World Strongman Federation. Do tego ważnego triumfu doszło w 2012 roku. 39-latek w ostatnim czasie zdobywał nowych fanów/kibiców. Chodzi o jego udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem”, który jest transmitowany na kanale TTV.

Radzikowski: Nie mogę o sobie powiedzieć zawodowiec!

Krzysztof Radzikowski w rozmowie z portalem MMAfistsPL zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki.

Na ten moment waga 120 kilo i na tym poziomie już zostanie. Nie będzie to październik, a troszkę później. Z kim? Jeszcze nic nie mówię, bo to jeszcze nie wiadomo, zobaczymy jak będzie.

Krzysztof również został zapytany o treningi. Radzikowski zapewnia, że zawodowcem był w zawodach strongman, a MMA jest ”zabawą”.

Zupełnie co innego, wiadomo nie mogę o sobie powiedzieć zawodowiec. Zawodowcem to ja byłem w strongmanie. Po prostu się tym bawię, co będzie to będzie

Zobacz także:

To się naprawdę wydarzyło! Walka kobiety z mężczyzną! [WIDEO] Widzieliście?

Dużo mówi się o freak fightach i kontrowersyjnych postaciach w naszym kraju… Jednak podobne zestawienia/sytuację mają miejsce również poza granicami Polski. To prawda doszło do pojedynku kobiety z mężczyzną. Warto zaznaczyć, że nie było tutaj żadnej taryfy ulgowej.

Polski Ken zmotywuje swoich widzów do treningów na siłowni? Jest nowe nagranie! [WIDEO] Co wy na to?

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach, ponieważ chce zaskoczyć całą zgromadzoną publiczność. ”Polski Ken” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. W drugiej połowie sierpnia możemy spodziewać się pierwszej konferencji prasowej.