MMA PLConor McGregor”Notorious” nie odpuszcza! Conor McGregor na treningu ze złamaną nogą!

”Notorious” nie odpuszcza! Conor McGregor na treningu ze złamaną nogą!

Conor McGregor (22-6) już po walce gwarantował, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk zapewnia, że jeszcze wróci na szczyt. ”Notorious” mimo kontuzji nie zamierza odpuszczać i już rozpoczął treningi na siłowni.

33-latek nie może dobrze wspominać ostatniego okresu. Mowa o dwóch bolesnych przegranych z Dustinem Poirierem. Były podwójny mistrz UFC w Abu Dhabi został znokautowany, a w ostatnim starciu doznał poważnej kontuzji. Pod koniec pierwszej odsłony doszło do złamania kości piszczelowej.

McGregor na treningu ze złamaną nogą!

Conor McGregor (22-6) szybko nie odpuszcza! Reprezentant Irlandii w mediach społecznościowych poinformował, że mimo złamanej nogi rozpoczął treningi na siłowni.

Jego czwarta walka z Dustinem Poirierem to kwestia czasu. Wspominał o tym Dana White, który gwarantuje, że ta historia nie może się zakończyć w takim stylu.

Dustin Poirier zawalczy teraz o pas z Oliveirą, a potem musi dojść do 4. walki. Pojedynek nie może kończyć się w taki sposób.

Zobacz także:

UFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach! Będziecie oglądać?

To fantastyczna wiadomość dla fanów/kibiców w Europie. Wszystko na to wskazuje, że gala UFC 267 odbędzie się w europejskich godzinach. Przypomnijmy, że w walce wieczoru do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

Ujawniono przyczynę śmierci nastoletniego Franka Vareya, którego typowano na mistrza świata w boksie! Widzieliście?

Ujawniono przyczynę śmierci nastoletniego pięściarza Franka Vareya, który w przyszłości miał zostać mistrzem świata w uprawianej przez siebie dyscyplinę. 16-latek zmarł tragicznie. Wpis jego pamięci udostępnił m.in. Tyson Fury.