MMA PLHighleagueRewanż Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin o pas na HIGH League 4! 

Rewanż Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin o pas na HIGH League 4! 

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin!

Lexy Natsu

Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Lexy Chaplin, pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce.

Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą “Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie “Team X”. Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia “Natsu” Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą “Natsu World”.

Poczynania młodych celebrytek już teraz śledzą miliony fanów. Niedawno Lexy Chaplin na Instagramie przekroczyła barierę dwóch milionów obserwujących, natomiast “Natsu” obserwuje ponad półtora miliona osób. Ich zasięgi potwierdzają tezę, że są jednymi z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. 

Rewanżowy pojedynek będzie miał status mistrzowski, a to dodaje do niego olbrzymią dawkę emocji!

Gala HIGH League 4 odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice. Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na wydarzenie w serwisie Eventim.pl! W karcie walk znajdą się największe polskie gwiazdy showbiznesu, rozrywki i sportu – między innymi słynny pięściarz i pretendent do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka. To dopiero początek wielkich ogłoszeń!

informacja prasowa

Karta walk:

Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski

Artur Szpilka vs TBA

Zobacz także:

Franio myślał, że walczy z kimś innym? Boxdel zdradza, że streamer ma dziwny zapis w umowie!

Czy Franio zawalczy z Paramaxilem na gali FAME MMA 15? Ostatnio pisaliśmy, że popularny streamer niechcący się wygadał i zdradził swojego przeciwnika podczas jednego ze swoich lajwów. Boxdel w programie “Aferki” próbował ratować sytuację, mówiąc, że Franio ma w umowie specjalny zapis.

Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji! Uraz wyklucza go z walk na długi czas!

Jak się po czasie okazuje, Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji na gali PRIME SHOW MMA 2. Uraz wykluczy zawodnika z walk na długi czas. I wcale nie chodzi tu o uderzenia na żołądek, które przyjął od Pawła Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis