MMA PLFAME MMAFranio myślał, że walczy z kimś innym? Boxdel zdradza, że streamer ma dziwny zapis w umowie!

Franio myślał, że walczy z kimś innym? Boxdel zdradza, że streamer ma dziwny zapis w umowie!

Czy Franio zawalczy z Paramaxilem na gali FAME MMA 15? Ostatnio pisaliśmy, że popularny streamer niechcący się wygadał i zdradził swojego przeciwnika podczas jednego ze swoich lajwów. Boxdel w programie “Aferki” próbował ratować sytuację, mówiąc, że Franio ma w umowie specjalny zapis.

Franio myślał, że walczy z kimś innym? Boxdel zdradza, że streamer ma dziwny zapis w umowie
Foto: Aferki/FAME MMA

Organizacja FAME MMA ogłosiła pierwszych zawodników gali z nr 15. Jednym z nich jest streamer Franio, który na lajwie zdradził swojego rywala. Działo się to w tym samym czasie, co program Boxdela i Ulfika pt. :Aferki”. Informacja dotarła do Barona, który zabrał w tej sprawie głos.

Franio leaknął… Ku*wa mać, Franek. Ty jesteś Franek mistrzem, ku*wa… No widzę, że lata ten Paramaxil na czacie. Ch*j, że on nie walczy z Paramaxilem. On dalej myśli, że walczy z Paramaxilem.

Wiecie, co jest najmocniejsze? To, że Franio ma taką specjalną umowę przyszykowaną, że dopiero w trakcie konfy dowiaduje się, z kim walczy. W tym gronie jest Paramaxil i on bardzo by chciał z nim zawalczyć, ale jego rywalem może być ktoś całkowicie inny. Może to być np. Spysiński. Spokojnie, dowiecie się niedługo… Mammon też jest zakontraktowany, więc różni ludzie są.

Następnie śmiejąc się dodał:

Ja mam w piwnicy koło fortuny i ja odpadam FaceTime z Golą i kręcę – kto dla Frania. Są trzy opcje: Paramaxil, Paramaxil i ktoś jeszcze na przykład.

Franio vs Paramaxil na FAME MMA 15?

Po zobaczeniu fragmentu odcinka, można jednak stwierdzić, że Boxdel robi sobie żarty i próbuje ratować sytuację. Widać, że lekko się zirytował, kiedy zawodnik FAME MMA zdradził swojego nieogłoszonego rywala i w humorystyczny sposób chciał wzbudzić w widzach niepewność.

Można wywnioskować, że i tak Paramaxil będzie rywalem Frania na FAME MMA 15. Potwierdzenie tej informacji otrzymamy już 20 lipca na pierwszej konferencji, która odbędzie się w Studiu Wytwórnia w Łodzi.

Fragment “Aferek” z wypowiedzią Boxdela dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis