MMA PLPrime Show MMAAdam Soroko nabawił się poważnej kontuzji! Uraz wyklucza go z walk na długi czas!

Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji! Uraz wyklucza go z walk na długi czas!

Jak się po czasie okazuje, Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji na gali PRIME SHOW MMA 2. Uraz wykluczy zawodnika z walk na długi czas. I wcale nie chodzi tu o uderzenia na żołądek, które przyjął od Pawła Tyburskiego.

Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji! Uraz wyklucza go z walk na długi czas!

Adam Soroko tym razem nie uciekł przed walką i dotrwał do starcia z Pawłem Tyburskim na gali PRIME SHOW MMA 2. Pojedynek nie trwał jednak bardzo długo, bowiem “Tybori” dobrze podszedł taktycznie do walki i kilkoma potężnymi ciosami trafił na tułów rywala. Soroko po kilku otrzymanych uderzeniach nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Adam Soroko nabawił się poważnej kontuzji!

Ustrzelił mnie na żołądek, wczoraj skończyłem brać antybiotyk. To nie jest żadna wymówka. Prawie za przeproszeniem zesrałem się w oktagonie, jak mnie ustrzelił na brzuch. Ustrzelił mnie pięknie, to jedynie miejsce, gdzie może zaboleć. Dla mnie to nic się nie stało. Ja to mogę przyjmować wszystko na siebie (…) Mi wystarczyło na żołądek przyje*ać. Ja myślałem, że tam ku**a zdycham. U tych lekarzy ku**a nie mogłem się wyprostować jeszcze z osiem minut. Teraz mi dopiero odchodzi.

– mówił po walce w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

To był jedyny wywiad Adama po walce. Kiedy miał udzielić kolejnego dla nas, zachciało mu się wymiotować i już nie wrócił do “pokoju mediów”.

Jednak niemal tydzień po pojedynku okazuje się, że Soroko doznał nie tylko ogromnego bólu żołądka, ale i kontuzji kolana. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zawodnik PRIME SHOW MMA zerwał lub naderwał także więzadła w jednym z kolan. Jednakże wstępna diagnoza przedstawia, że nie wróci on do walk w tym roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis