MMA PLNajnowszeREVOLTARevolta III: Łukasz Sajewski vs Kerker Silva w walce wieczoru!

Revolta III: Łukasz Sajewski vs Kerker Silva w walce wieczoru!

Powoli zapełnia się fightcard zaplanowanej na 3 marca w Tczewie gali Revolta III. W klatce zaprezentują się zawodnicy znani z poprzednich edycji, tacy jak: Kacper Dembek, Filip Kamysz, Krzysztof Zaradny czy Przemysław Opalach. Kartę walk ponadto uzupełnili już tacy uznani i doświadczeni zawodnicy jak Rafał Błachuta (11-9) czy Łukasz Sajewski (14-6). I to właśnie „Wookie” wystąpi w walce wieczoru, gdzie zmierzy się z pochodzącym z Brazylii Kerkerem Silvą (5-4)

Sajewski

Dla zawodnika Mighty Bulls Gdynia będzie to powrót po dłuższej przerwie od startów (ostatni pojedynek stoczony w lutym 2020 roku) i zarazem świetna okazja, by przypomnieć o swojej osobie polskim kibicom, tym bardziej, że transmisja z gali odbędzie się na sportowych antenach Polsatu.

Warto zwrócić również uwagę na występ doświadczonego Rafała Błachuty, który na swoim koncie ma występy dla takich organizacji jak: KSW, FEN czy Babilon MMA. Zawodnik z Kwidzyna zmierzy się z Oskarem Herczykiem (4-4).

Na gali oprócz pojedynków w formule MMA odbędą się również walki w formule CAGE BOXING (boks w małych rękawicach w klatce). Wystąpią w nich między innymi znani z poprzednich edycji gal spod szyldu REVOLTA Kacper Dembek i Przemysław Opalach.

Wszystkie bieżące informacje na temat gali REVOLTA znajdziecie w mediach społecznościowych:

Facebook i Instagram

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis