MMA PLNajnowszeREVOLTAOskar Herczyk w main evencie Revolta 5! Zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW

Oskar Herczyk w main evencie Revolta 5! Zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW

Już piętnastego marca w Tczewie odbędzie się gala Revolta 5. W tym momencie poznaliśmy main event, w którym zobaczymy Oskara Herczyka (8-4), który będzie szukał piątego zwycięstwa z rzędu. Polak początkowo miał zmierzyć się z zawodnikiem z Brazylii, lecz doszło do zmiany. Oskar ostatecznie skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem KSW! 

Herczyk

Polak po przegranej przed czasem we Włoszech odnotował cztery zwycięstwa z rzędu. Młody prospekt liczy, że po kolejnym zwycięstwie zostanie zauważony i dostanie szansę w dużej polskiej organizacji. 

Warto zaznaczyć, że wszystkie zwycięstwa miały miejsce w poprzednim roku. Rozpoczęło się od zwycięstwa na punkty z doświadczonym Rafałem Błachutą. Herczyk następnie przed czasem odprawił Mikę Kuronena i Tamirlana Dadaeva. W ostatniej walce Herczyk pokonał kolejnego byłego zawodnika KSW. Oskar podczas czwartej edycji po dobrej bitce niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Kamila Szymuszowskiego.

Znamy main event!

Starty Oskara Herczyka (8-4) są gwarancją dużych emocji. Polak wystąpi w main evencie gali Revolta 5, która już piętnastego marca odbędzie się w Tczewie. Przeciwnikiem Oskara będzie kolejny były zawodnik KSW. Mowa o Michaelu ”Bad Boyu” Duboisie (14-9).

Transmisja z całego wydarzenia na antenach Polsatu. 

Zmiany w karcie walk REVOLTY! 🚨 Choć zmiany mogą zaskakiwać, to czasem przynoszą niespodziewane emocje i jeszcze większą…

Posted by REVOLTA on Wednesday, February 21, 2024

Zawodnik reprezentujący Szwajcarię w największej organizacji w naszym kraju stoczył dwie walki. Przegrał większościową decyzją sędziów z Leszkiem Krakowiakiem oraz przez ciężki nokaut z Maciejem Kazieczko. Od tego czasu Michael odnotował pięć walk – z czego z trzech wyszedł zwycięsko. Warto zaznaczyć, że Michael posiada także walkę w organizacji Bellator.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis