MMA PLNajnowszeREVOLTARevolta 4: Herczyk z kolejnym ważnym zwycięstwem! Szmigielski wraca i nokautuje! [WIDEO]

Revolta 4: Herczyk z kolejnym ważnym zwycięstwem! Szmigielski wraca i nokautuje! [WIDEO]

W piątek w Trójmieście, a dokładnie w Gdańsku odbyła się gala Revolta 4. W main evencie kolejne ważne zwycięstwo w karierze odnotował Oskar Herczyk (8-4). Reprezentant Baltic Fighters niejednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego Kamila Szymuszowskiego (18-10), który ma na swoim koncie siedem pojedynków w organizacji KSW.

Herczyk

26-latek jest aktualnie na fali czterech zwycięstw z rzędu. We wcześniejszych pojedynkach pokonywał chociażby Rafała Błachutę czy doświadczonego Tamirlana Dadaeva. Wydaje się, że po kolejnym sukcesie Oskar zawalczy teraz, w którejś z topowych organizacji w Polsce.

Herczyk od samego wyprowadzał sporo niskich kopnięć oraz na tułów. Oskar narzucał presję i starał się spychać ciągle rywala na siatkę. Szymuszowski był niebezpieczny – próbował parę razy choćby high-kicka. Już pod koniec pierwszej odsłony Oskar naprawdę mocno podkręcił tempo. W drugiej rundzie 26-latek musiał uważać, bo Kamil często przebijał się przez gardę ze swoimi ciosami prostymi. 

W trzeciej odsłonie były zawodnik KSW szukał obalenia, ale Oskar był na to gotowy. Herczyk szukał skończenia. Wydawało się, że w końcówce trzeciej odsłony Szymuszowski był wstrząśnięty, ale ostatecznie wytrwał do końca. Oskar Herczyk po całym dystansie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Świetny powrót Szmigielskiego!

Damian Szmigielski wrócił do startów w mieszanych sztukach walki po prawie 7-letniej przerwie. 31-latek w niecałe dwie minuty znokautował reprezentanta Gruzji – Giorgi Khuntsarya.

Szmigielski bił się w przeszłości w organizacji Absolute Championship Berkut, gdzie pokazywał się z efektownej strony. Był też start na gołe pięści na gali Genesis 1, gdzie pokonał Denisa Makowskiego. 

31-latek szybko szukał sprowadzenia, ale Damian był czujny. W stójce była zdecydowanie wyraźna przewaga umiejętności. W pewnym momencie Damian mocnym uderzeniem posłał rywala na deski. Kolejne uderzenia w parterze były dokończeniem dzieła.

Skróty wszystkich walk oraz całe wyniki gali możecie zobaczyć [TUTAJ]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis