MMA PLNajnowszeREVOLTARevolta III – karta walk, ważenie oraz informacje o transmisji!

Revolta III – karta walk, ważenie oraz informacje o transmisji!

Już w najbliższy piątek odbędzie w Tczewie odbędzie się gala REVOLTA 3. Organizacja po zeszłorocznym debiucie na polskim rynku w rodzimych stronach zaliczy kolejny, albowiem wydarzenie będzie po raz pierwszy transmitowane w ogólnopolskiej telewizji. Na karcie walk nie zabraknie nazwisk znanych z poprzednich edycji, a wytrawni fani MMA zwrócą na pewno baczną uwagę na powrót po dłuższej przerwie Łukasza Sajewskiego (14-6).

Sajewski

Karta walk gali REVOLTA 3:

1. SEMI-PRO MMA 80 kg: Damian Strohschein vs Tomasz Suska
2. SEMI-PRO MMA 86 kg: Krzysztof Zaradny vs Miłosz Leszczyński
3. SEMI-PRO MMA 84 kg: Mateusz Trzebiatowski vs Bartłomiej Bielawski
4. Cage Boxing 72 kg: Kacper Dembek vs Mark Krylov
5. Cage Boxing 84 kg: Przemysław Opalach vs Rafał Rutkowski
6. K-1 PRO 75 kg: Kamil Rościński vs Dawid Kulik
7. SEMI-PRO MMA 77 kg: Filip Kamysz vs Arkadiusz Dzikielewski
8. MMA 77 kg: Oskar Herczyk vs Rafał Błachuta
9. MMA 66 kg: Łukasz Sajewski vs Alan Silverio

Dosłownie w ostatniej chwili zmienił się rywal Łukasza Sajewskiego (14-6), który wystąpi w walce wieczoru. Jak podkreśla sam organizator, zastępstwo jest jeszcze mocniejsze od pierwotnie ogłoszonego rywala. Alan Silviero (9-6-1) posiada bowiem imponującą passę sześciu ostatnich wygranych pojedynków z rzędu. Miał wystąpić na początku marca na gali we Włoszech, więc można być spokojnym o jego formę i rzetelne przygotowanie do walki.

Ciekawie również zapowiada się starcie w co-main evencie gali REVOLTA 3, w którym rękawice skrzyżują Oskar Herczyk (4-4) oraz Rafał Błachuta (11-9). Jest to klasyczne starcie młodości z doświadczeniem, a pojedynki tego typu zawsze niosą wiele znaków zapytania. Co ciekawe, do tego starcia miało już dojść podczas gali REVOLTA 2.

Kartę uzupełniają zawodnicy znani z poprzednich edycji tacy jak: Przemysław Opalach, Kacper Dembek, Krzysztof Zaradny czy Filip Kamysz.
Na gali oprócz pojedynków MMA kibice zobaczą również starcie w formule kickboxerskiej oraz Cage Boxing (walka na zasadach bokserskich w klatce w małych rękawicach).

Ważenie

Ważenie medialne przed galą REVOLTA 3 odbędzie się w czwartek 2 marca o godzinie 17.00. Wydarzenie będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Fight.

Transmisja

Transmisja gali REVOLTA 3 już w najbliższy piątek na antenach Polsatu. Od 19.00 widzowie będą mogli oglądać wydarzenie na Polsat Sport Fight, a od 20.00 również na kanale Super Polsat.

Wszystkie bieżące informacje na temat gali REVOLTA znajdziecie w mediach społecznościowych: Facebook [TUTAJ] i instagram [TUTAJ]

Zobacz także:

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO] Co wy na to?

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji! Widzieliście?

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis