MMA PLDariusz MichalczewskiMichalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji!

Michalczewski zapewnia: Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji!

Dariusz Michalczewski w rozmowie na kanale GROMDA wspominał jak wyglądała sytuacja w latach 90.

Michalczewski

Dariusz Michalczewski to świetny pięściarz -Były mistrz świata zawodowców federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej, mistrz Europy amatorów w kategorii półciężkiej. Stoczył on 50 walk, z których wygrał 48. Przez 12 lat był niepokonany. Wygrywał z takimi zawodnikami jak m.in Richard Bustin, Richard Hall czy Derick Harmon. Dwie przegrane miały miejsce pod koniec kariery z Julio Cezarem Gonzalezem oraz Fabryce Tiozo.

Michalczewski na temat najbliższej gali Gromda12: Osiedle lat’90!

W ostatniej rozmowie na kanale GROMDA Dariusz Michalczewski wypowiedział się na temat najbliżej gali Gromda12: Osiedle lat’90.

Jak ja bym kogoś wyzywał, że ciebie zarąbię spale, zaj*** itd, a później ała ała to nie mógłbym się pokazać na ulicy. Wtedy były takie zasady, że ludzie wytykali Cię palcami. Dzisiaj hejtują i tak dalej, ale czasami jest tak, że im więcej hejtu tym jesteś bardziej znany. Kiedyś zasady były inne, ważyliśmy każde słowo na konferencji. Już jako mistrz świata ważyłem słowa, żeby za dużo nie powiedzieć, bo dawałeś sobie dodatkowe obciążenie psychiczne. Ja też z tym walczyłem. Nie świrowałem, że Ciebie zarąbie. Byłem aż skromy, ale to była nauka pierwszych trenerów. Nie było takiej możliwości, by ktoś do mnie jako mistrza świata wszedł z ulicy, bo on też jest dobry itd. Po minucie nie miał by kondycji. Zasady były takie ,że musiałby stanąć, nie mógłby kopać, gryźć ani używać łokci.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro komentuje przegraną Omielańczuka: Dziadek, daj Ty se już spokój! Widzieliście?

Denis Załęcki postanowił szybko zareagować w mediach społecznościowych po gali XTB KSW 79, która odbyła się w sobotę w Libercu. Była to pierwsza gala największej organizacji w naszym kraju na terenie Czech. ”Bad Boy” w mocnych słowach skomentował przegraną Daniela Omielańczuka.

Martin Lewandowski zdradził czy na KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak: Jest jedna postać… Co wy na to?

Martin Lewandowski w rozmowie z redaktorem Maciejem Turskim z Kanału Sportowego zdradził czy na szykowanej gali KSW Colosseum 2 zawalczy jakiś freak fighter. Współwłaściciel polskiego giganta nie ma wątpliwości co do tej kwestii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis