MMA PLHighleagueMocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO]

Mocna spina Jóźwiaka z Dubielem za kulisami! Musiała interweniować ochrona [WIDEO]

Za kulisami pierwszej konferencji High League 6 doszło do spiny pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Dubielem. Wkroczyć musiała ochrona, aby uspokoić całą sytuację. Prezes Fight Exclusive Night nie jest fanem Dubiela…. Podopieczny Przemysława Szyszki zdradził, że jest otwarty na potencje starcie z Jóźwiakiem.

Dubiel

Obaj najbliższe starcia zaliczą osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Dubiel będzie chciał podtrzymać ostatnio dobrą passę i wystąpi wysoko w karcie. Marcin skrzyżuje rękawice z Jarosławem ”PashąBicepsem” Jarząbkowskim. Trzeba przyznać, że jest to druga walka Dubiela w High, gdzie jego przeciwnik będzie zdecydowanym faworytem.

Jóźwiak zaś stoczy drugi pojedynek z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” dostaje szansę zrewanżowania się za ostatni bardzo słaby występ na gali WOTORE.

Mocna spina!

Marcin Dubiel na swojej części konferencji mocno wypowiedział się o prezesie Fight Exclusive Night. Ponadto wyjawił, że jest otwarty na potencjalne starcie z Pawłem Jóźwiakiem. 

No ja pierdziele, ale to jest farmazon straszny. Tutaj w pierwszym rzędzie na próbie siedziało parę chłopaków, nie widziałem żadnych nieznajomych twarzy, więc podszedłem i z każdym się witałem. Paweł w tamtym momencie siedział z głową w dół, a ja się witałem z każdym po kolei. Wyciągnąłem w jego stronę rękę i w tamtym momencie on podniósł głowę i w tamtym momencie zobaczyłem, że to on. To jest człowiek, do którego nie mam szacunku i mu to dzisiaj powiedziałem ze względu na to, że zachowuje się… bardzo często bije do honoru, a tak naprawdę sam honoru nie ma. Jest złodziejem, jest przede wszystkim kłamcą i w ogóle nie ma charakteru – co ostatnio pokazał na swojej walce.      

Prezes na gorąco w rozmowie z Super Expressem skomentował całe zamieszanie.

Od małolata byłem uczony podwórkowej zasady, że kur****o i frajerstwo trzeba tępić. Zachował się bardzo niehonorowo wobec mnie, trenowaliśmy w jednym klubie, byliśmy kolegami… (…) Jestem inaczej wychowany, ze starej gwardii i nie będę rozmawiał z takim człowiekiem. Powiedziałem mu to w niecenzuralnych słowach

W sieci pojawiło się też nagranie z wspomnianej spiny:

Zobacz także:

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285! Jesteście pod wrażeniem?

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż! Co wy na to?

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis